Trwa ładowanie...
d3b6vrs
Aktualności

Poznaj domowe zacisze popularnego Rysia z "Klanu"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poznaj domowe zacisze popularnego Rysia z "Klanu"
d3b6vrs

Już w najbliższą niedzielę 12 listopada tajemnice swojego domu zdradzać będzie Piotr Cyrwus, czyli popularny Rysio z serialu Klan. Kim są jego najbliżsi, jakie ma pasje i kto komu się oświadczył – o tym wszystkim dowiecie się z najbliższegoprogramu „Zacisze Gwiazd”.

Piotra Cyrwusa znamy jako Rysia z serialu Klan. Piotr jest góralem. Urodził się w miejscowości Waksmund. W krakowskiej szkole teatralnej miał problemy z pozbyciem się góralskiej gwary, ale udało się.

W szkole teatralnej spotkał Maję, byli na jednym roku. Przez całe studia należeli do jednej paczki, przyjaźnili się .W pewnym momencie serce zabiło Piotrowi mocniej do pięknej Mai, ale Maja stanowczo odrzuciła jego zaloty. Wtedy Piotr wyjechał na kilka miesięcy do USA. Zobacz Piotra Cyrwusa z rodziną w zaciszu domowym Po powrocie Maja zobaczyła przystojnego, opalonego chłopaka w pięknej skórzanej kurtce. Tym razem zakochała się natychmiast i właściwie sama się Piotrowi oświadczyła!

d3b6vrs

Ślub wzięli kilka dni po obronie swoich aktorskich dyplomów. Z Waksmunda przyjechał na ten ślub cały autobus górali.

Cyrwusowie występowali najpierw w Teatrze Polskim w Warszawie, potem w Teatrze im. Jaracza w Łodzi, wreszcie 16 lat temu przenieśli się do Krakowa. Znaleźli tu stary, przedwojenny dom do remontu z lokatorką. Dom remontowali sami, Piotr własnoręcznie wykonał większość robót. Dawna właścicielka mieszkała z nimi jeszcze kilkanaście lat, zanim umarła. Zaprzyjaźnili się i nazywali ją ciocią.

Maja gra w Teatrze Ludowym w Krakowie, a także w filmach. Zagrała m.in. główną rolę w jednym z odcinków Dekalogu Kieślowskiego.

Wychowują trójkę dzieci. Mateusz obecnie studiuje w Niemczech animację komputerową. Jego filmy animowane były już nagradzane w konkursach. Łukasz studiuje w Anglii. Anna Maria jest jeszcze w liceum. Od 9 lat uczy się baletu. Maja jest Poznanianką i niezwykły poznański porządek rzuca się tu w oczy na każdym kroku.

d3b6vrs

Tata zaraził dzieci pasjami sportowymi. Cała rodzina świetnie jeździ na nartach i gra w tenisa. W programie Magdaleny Pawlickiej zobaczymy trofea sportowe: puchary tenisowe Piotra, Mai i dzieci. Maja zagrała w siódmej części Dekalogu. Piotr w domu sam murował, malował, kładł parkiety. Piotr także świetnie gotuje, zwłaszcza potrawy góralskie np. kwaśnicę.

Mało kto wie, że Piotr gra na akordeonie, gitarze i organach Od kilkunastu lat występuje w krakowskim tatrze Starym, od kilku także reżyseruje spektakle teatralne. Łukasz studiuje w Anglii języki obce.

W programie Magdaleny Pawlickiej poznamy Annę Marię i Mateusza. Dowiemy się m.in. jak mama czy dzieci porządku i za co można stracić tygodniówkę.

Emisja programu w niedzielę, 12 listopada o godz. 9.25 w TVP2.

d3b6vrs

Podziel się opinią

Share
d3b6vrs
d3b6vrs