Trwa ładowanie...
dqnq77o
Aktualności

Program TV na niedzielę: „Most szpiegów” i „Hobbit: Niezwykła podróż”

W niedzielny wieczór będziemy mogli zasiąść przed telewizorami, by obejrzeć oscarowy przebój „Most szpiegów” Stevena Spielberga i pierwszą część ekranizacji prozy Tolkiena - „Hobbit. Niezwykła podróż”. Jakie jeszcze hity pojawią się w telewizji 20 listopada?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Program TV na niedzielę: „Most szpiegów” i  „Hobbit: Niezwykła podróż”
(Materiały prasowe)
dqnq77o

Most szpiegów

Kolejne wspólne dzieło duetu reżysersko-aktorskiego Stevena Spielberga i Toma Hanksa opowiada historię z czasów zimnej wojny, kiedy to radziecki szpieg złapany w USA ma zostać wymieniony na amerykańskiego pilota. James Donovan (Tom Hanks), prawnik z Brooklyn ma przeprowadzić trudne negocjacje na terenie wroga, w cieniu muru berlińskiego. Scenariusz „Mostu szpiegów” został oparty na faktach. Zdjęcia do filmu powstawały częściowo we Wrocławiu.

„Most szpiegów” - Canal+ Film 20:00

„Siedem”

dqnq77o

Jeden z najważniejszych thrillerów w historii kina z niezapomnianą rolą Brada Pitta i Morgana Freemana. „Siedem” to historia pary policjantów, którzy podążają tropem seryjnego zabójcy. Dotarcie do prawdy o tożsamości mordercy będzie okupione bólem i cierpieniem, a spotkanie go twarzą w twarz może odmienić głównych bohaterów nie do poznania.

„Siedem” - TVN 22:35

„Terminator 2: Dzień sądu”

Klasyka kina science fiction z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli tytułowego zabójcy z przyszłości. W sequelu filmu z 1984 roku Schwarzenegger zmienia swoje oblicze i zamiast w czarny charakter wciela się w postać obrońcy głównych bohaterów. Jako T-800 musi ochronić Sarę i Johna Connorów, którzy znaleźli się na celowniku innego, o wiele potężniejszego Termintora, znanego jako T-1000.

dqnq77o

„Terminator 2: Dzień sądu” - TV Puls 20:00

„Hobbit: Niezwykła podróż”

Po sukcesie trzech części kinowego „Władcy pierścieni” nakręcenie przez Petera Jacksona ekranizacji „Hobbita” było tylko kwestią czasu. „Hobbit: Niezwykła podróż” z 2012 roku to początek trylogii bazującej na powieści Tolkiena, która opowiada epicką historię Bilbo Bagginsa. Hobbita, który wraz z Gandalfem i trzynastoma krasnoludami wyrusza w podróż, by odzyskać skarby strzeżone przez smoka Smauga.

dqnq77o

* „Hobbit: Niezwykła podróż” - TVN Siedem 20:00*

„Top Gun”

Kultowe dzieło z Tomem Cruisem i Valem Kilmerem w rolach głównych. „Top gun” to prawdziwy symbol kina lat 80. Obraz w reżyserii Tony'ego Scotta opowiada historię uczniów elitarnej jednostki dla pilotów myśliwców, którzy zrobią wszystko, by dowieść swojej wartości. Maverick (Tom Cruise) i Goose (Anthony Edwards) marzą o zostaniu najlepszymi pilotami na świecie, ale sprawa zaczyna się komplikować, gdy na horyzoncie pojawia się Iceman (Val Kilmer) i piękna instruktorka.

„Top Gun” - TNT 00:20

dqnq77o

Podziel się opinią

Share
dqnq77o
dqnq77o