Trwa ładowanie...
d20aqdz
Aktualności

Program TV na Nowy Rok: „Creed: Narodziny legendy” i „Dziewczyna z tatuażem”

Patrząc na program telewizyjny spędzenie Nowego Roku przez telewizorem wydaje się być doskonałym pomysłem. „Creed: Narodziny legendy”, „Dziewczyna z tatuażem”, niepoprawna polska komedia "Baby są jakieś inne" czy pierwszy odcinek serialu „Manor House”, emitowanego w Telewizji WP, to tylko kilka atrakcji zaplanowanych na 1 stycznia. Co jeszcze warto tego dnia obejrzeć w telewizji?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Program TV na Nowy Rok: „Creed: Narodziny legendy” i „Dziewczyna z tatuażem”
(Materiały prasowe)
d20aqdz

„Creed: Narodziny legendy”
Długo oczekiwany spin-off serii o sportowych zmaganiach Rocky'ego Balboa, legendarnego pięściarza stworzonego przez Sylvestra Stallone'a. W filmie „Creed: Narodziny legendy” Stallone powraca w roli Rocky'ego, który tym razem staje się mentorem dla młodego boksera. Co najważniejsze, Adonis Johnson (Michael B. Jordan) to wnuk Apollo Creeda, dawnego przeciwnika Rocky'ego. „Creed: Narodziny legendy” był nominowany do Oscara za drugoplanową rolę Sylvestra Stallone'a.

„Creed: Narodziny legendy” - HBO 22:40

Dziewczyna z tatuażem”

d20aqdz

Amerykańska ekranizacja bestsellera Stiega Larssona, rozpoczynającego sagę „Millenium”. W rolach głównych Daniel Craig i Rooney Mara. Film koncentruje się na Mikaelu Blomkviście, znanym dziennikarzu oskarżonym o zniesławienie, który otrzymuje nietypowe zlecenie od właściciela koncernu przemysłowego. Mikael ma zbadać sprawę dawnego zaginięcia dziewczyny z rodziny przemysłowca. Aby wykonać zadanie, dziennikarz musi połączyć siły z genialną, antyspołeczną hakerką Lisbeth Salander.

„Dziewczyna z tatuażem” - TVN Fabuła 21:00

„Manor House”
W Nowy Rok na antenie Telewizji WP zostaną wyemitowane dwa pierwsze odcinki serialu „Manor House”. Brytyjska produkcja historyczna przenosi widzów do roku 1918 roku i przedstawia upadek monarchii austro-węgierskiej oraz proklamowacja istnienia niepodległej Czechosłowacji. W tym czasie rodzina Valentovych przeprowadza się do Podoli pod Pragą, by rozpocząć nowe życie. Widmo przedwojennego sekretu nadal nad nimi krąży, a ich sprawą wkrótce zaczyna interesować się policja.

„Manor House” - Telewizja WP 20:20

„Baby są jakieś inne”

d20aqdz

Bodaj najmniej znany film twórcy „Dnia świata” i „Nic śmiesznego”, w którym reżyser bawi do łez i nie bierze jeńców! Adaś Miauczyński i Pucio, bohaterowie filmu Marka Koterskiego, przeżywają kryzys wieku średniego, a głównym powodem ich złego samopoczucia są oczywiście kobiety. W trakcie długiej nocnej podroży mężczyźni rozmawiają o kobietach, które dobrze znają i o tych napotykanych przypadkiem. Narzekają na żony, byłe narzeczone i obiekty niespełnionych fantazji. Wszystkie łączy wspólny mianownik - są jakieś inne i nie da się ich zrozumieć.

„Baby są jakieś inne” - Polsat Romans 23:00

„Mumia”

Kino przygodowe z Brendanem Fraserem, Rachel Weisz i Johnem Hannah w rolach głównych. Grupa archeologów przybywa do Egiptu w poszukiwaniu starożytnych skarbów. W trakcie badań naukowcy natrafiają na mumię, która różni się od typowych zwłok złożonych w grobowcu przed tysiącami lat. Mumia budzi się do życia i wyzwala niszczycielską moc, żądając zemsty za rzucenie na nią starożytnej klątwy.

d20aqdz

„Mumia” - TVP 1 21:25

„Vanilla Sky”

Tom Cruise, Cameron Diaz i Kurt Russell w zmysłowym thrillerze Camerona Crowe'a. „Vanilla Sky” to historia Davida, bogatego kobieciarza, który dniu 33. urodzin zakochuje się w dziewczynie swojego przyjaciela. Mężczyzna nie może się oprzeć pięknej Latynosce i spędza z nią noc. Nazajutrz dochodzi jednak do tragicznego wypadku, po którym życie Davida już nigdy nie będzie takie samo jak wcześniej.

„Vanilla Sky” - TVN 22:05

d20aqdz

„Goście, goście”

Christian Clavier i Jean Reno w przezabawnej komedii o średniowiecznym rycerzu i jego giermku, którzy przenoszą się w czasie do współczesnej Francji. Jak para przybyszów z odległej przyszłości poradzi sobie z takimi niebezpieczeństwami jak samochód, samolot czy lampa elektryczna? I czy uda im się powrócić do swojej epoki? Jedno jest pewne – ich przygody rozbawią nas do łez.

„Goście, goście” - TV 4 20:00

„Hazardziści”

d20aqdz

Matt Damon, Edward Norton i Gretchen Mol w niezapomnianym dramacie obyczajowym z 1998 roku. „Hazardziści” to historia Mike'a, studenta prawa i miłośnika pokera, który pewnej feralnej nocy przegrywa wszystkie swoje pieniądze. Po tej porażce postanawia zerwać z hazardowym nałogiem. Po jakimś czasie, za namową przyjaciela Worma, Mike wraca do stołu i zaczyna wygrywać. Jak się jednak okazuje, Worm miał w tym ukryty interes.

„Hazardziści” - Cinemax 2 23:50

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d20aqdz

Podziel się opinią

Share
d20aqdz
d20aqdz