Trwa ładowanie...
Aktualności

Program TV na sobotę: „Spectre”, „Ex Machina” i „Jesteś Bogiem” [25-02-2017]

W sobotni wieczór obejrzymy w telewizji między innymi najnowszą przygodę Jamesa Bonda w filmie „Spectre”, fenomenalny thriller „Ex Machina”, pierwszy odcinek "Orphan Black" na antenie Telewizji WP i festiwalowy hit „Córki dancingu”. W szczególności jednak polecamy głośne "Jesteś Bogiem" Leszka Dawida - film, który każdy fan Paktofoniki powinien zobaczyć. Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w telewizji 25 lutego.
Share
Kadr z filmu "Jesteś Bogiem"
Kadr z filmu "Jesteś Bogiem"Źródło: Materiały prasowe
dfrghkf

*„Jesteś Bogiem” *

Film jest historią fabularną, która pokazuje jak wyglądało życie i początki działalności młodych hip-hopowców z Katowic tworzących formację „Paktofonika”. Na pierwszym planie przedstawiona tragiczna postać Piotra Łuszcza "Magika", który popełnił samobójstwo. - Nie jest łatwo grać kogoś, kto jest żywą legendą, spotykać ludzi, których on znał. Była pewna obawa o to, jak film zostanie przez nich odebrany, ale zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy by, był on jak najbardziej prawdziwy – mówił Marcin Kowalczyk, odtwórca głównej roli, który zebrał liczne pochwały za wiarygodne sportretowanie „Magika”.

„Jesteś Bogiem” - TVP HD 23:40

„Spectre”

24 film o przygodach Jamesa Bonda i kolejna okazja (podobno ostatnia), by oglądać w tej roli Daniela Craiga. W filmie Sama Mendesa humor dominuje nad innymi właściwościami. Począwszy od otwierającej sekwencji, utrzymanej tym razem w tonacji kina katastroficznego, pokroju „2012” Rolanda Emmericha, aż po finał, w którym musi pojawić się obowiązkowy dylemat moralny, Bond sypie bon-motami i ripostami, przypominając o umowności fabuły i rozrywkowym charakterze serii.

dfrghkf

„Spectre” - Canal+ 22:55

„Zanim odejdą wody”

Przezabawna komedia z udziałem Roberta Downeya Jr. („Iron Man”, „Sherlock Holmes”) i gwiazdy „Kac Vegas” Zacha Galifianakisa. Peter Highman (Robert Downey Jr.) i jego żona spodziewają się pierwszego dziecka. Poród ma się planowo odbyć za pięć dni. Peter chce być blisko ukochanej w tym ważnym dniu, jednak jego plany ulegają drastycznej zmianie, gdy na drodze pojawia się Ethan (Zach Galifianakis), początkujący aktor. Nowo poznany mężczyzna nakłania przyszłego ojca do bogatej w kuriozalne przygody wyprawy autostopem.

dfrghkf

„Zanim odejdą wody” - TVN 22:25

„Orphan Black”

W sobotę 25 lutego na kanale Telewizji WP zostanie wyemitowany pierwszy odcinek serialu „Orphan Black”. Produkcja opowiada historię Sary (Tatiana Maslany), samotniej sieroty, która pewnego dnia zostaje świadkiem samobójstwa kobiety niezwykle podobnej do niej. Sarah postanawia podszyć się pod nią, przejąć jej tożsamość, konto bankowe, a nawet chłopaka. Kobieta nie zdaje sobie jednak sprawy, że została wciągnięta w śmiertelną grę.

dfrghkf

„Orphan Black” - Telewizja WP 20:55

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

„Ex Machina”

Scenarzysta „28 dni później” i „W stronę słońca” zaprasza do świata przyszłości, która dzieje się już teraz. Młody informatyk Caleb (Dohmnall Gleeson) wygrywa firmowy konkurs i na tydzień trafia do laboratorium, w którym pracuje szef firmy - Nathan (Oscar Isaac). Caleb poznaje w nim piękną Avę (Alicia Vikander) - pierwszą na świecie sztuczną inteligencję pod postacią kobiety. Ava jest wynikiem eksperymentu Nathana. Czuje, myśli, wzrusza się oraz boi o własną przyszłość. Caleb nie wie, że sam jest częścią eksperymentu, który ma sprawdzić, jak na postać Avy zareaguje przeciętny człowiek.

dfrghkf

„Ex Machina” - Canal+ 19:15

„Córki dancingu”

Obraz w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej, nagrodzony m.in. na festiwalach w Gdyni i Sundance, to niecodzienna mieszanka polskiego musicalu i surrealistycznego horroru. ''Córki Dancingu'' opowiadają historię dwóch nastolatek, Złotej i Srebrnej, które poznają świat warszawskich dancingów lat 80. Dziewczyny dołączają do zespołu muzyków i błyskawicznie stają się sensacją nocnego życia stolicy. Nie są to jednak zwykłe nastolatki, lecz syreny, skrywające mroczną naturę...

dfrghkf

„Córki dancingu” - Canal+ Film HD 23:50

„Sara”

Film Macieja Ślesickiego wywołał niemały skandal obyczajowy. „Sara” opowiada o romansie młodziutkiej córki gangstera i jej o wiele starszego ochroniarza, w którego wcielił się Bogusław Linda. Złośliwi krytycy wytykali reżyserowi, że chcąc uratować film, który ich zdaniem miał bardzo wątły scenariusz, obsadził w tytułowej roli siedemnastoletnią Agnieszkę Włodarczyk. Udało się – każdy chciał zobaczyć „momenty” z udziałem nieletniej. W sobotę 25 lutego możemy się przekonać, czy film broni się po latach, czy jego jedyną zaletą jest scena erotyczna, którą żyła cała Polska.

„Sara” - Canal+ Family HD 01:00

„Full Metal Jacket”

Kultowy film Stanleya Kubricka i jeden z najlepszych obrazów poruszających temat wojny w Wietnamie. Akcja rozrpoczyna się w obozie amerykańskiej piechoty morskiej, do którego przybywają rekruci. Jeden z nich - Joker zostaje przydzielony do grupy bezlitosnego sierżanta Hartmana, który poddaje młodych żołnierzy wyczerpującemu psychicznie i fizycznie treningowi. Prawdziwe piekło czekaj jednak na nich w Wietname, gdzie Joker pełni funkcję korespondenta wojennego.

„Full Metal Jacket” - TCM 23:35

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

dfrghkf

Podziel się opinią

Share
dfrghkf
dfrghkf