Trwa ładowanie...
ycipk-1suejc
ycipk-1suejc

Przyjaciel do końca świata - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

„Seeking a Friend for the End of the Word” to komedia apokaliptyczna z 2012 roku wyprodukowana w USA, Indonezji, Singapurze oraz Malezji. Za kamerą stoi debiutująca na stanowisku reżysera Lorene Scafaria, aktorka i jednocześnie scenarzystka filmu. Za produkcję odpowiadają Steve Golin, Joy Gorman oraz Mark Roybal, zaś muzykę skomponował Jonathan Sadoff i Rob Simonsen.

Gdy ludzie dowiadują się, że w kierunku Ziemi zmierza asteroida, która zniszczy całą planetę, wpadają w panikę. Główny bohater ma podwójnego pecha: nie dość, że czeka go zagłada, to na dodatek opuszcza go żona. Kiedy wydaje się, że wszystko jest skończone, sąsiadka przynosi mu list, który przez pomyłkę trafił do niej. List wysłała jego sympatia z liceum, która chce spędzić ostatnie chwile właśnie w jego towarzystwie. Mężczyzna w obliczu zbliżającej się apokalipsy próbuje odnaleźć dawną miłość. W poszukiwaniach pomaga mu sąsiadka.

W filmie „Seeking a Friend for the End of the Word” w rolach głównych zagrali: Steve Carell jako Dodge Petersen, Keira Knightley - Penelope "Penny" Lockhart, Adam Brody – Owen, Derek Luke – Speck, William Petersen – Trucker, Connie Britton – Diane, Patton Oswalt – Roache, Melanie Lynskey – Karen, Rob Corddry – Warren.

ycipk-1suejc

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

ycipk-1suejc
ycipk-1suejc
ycipk-1suejc