Trwa ładowanie...
d10unp1

Reset

Najnowsze informacje
3.1
(27 głosów)
Oceń:
d10unp1

Premiera filmu miała miejsce w październiku 2010 roku podczas festiwalu filmowego w Abu Dabi, gdzie film spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony publiczności.

Thriller psychologiczny, a jednocześnie film przygodowy i aktorski popis laureata Oscara, Adriena Brody. Film dla miłośników zarówno "Cast Away - poza światem" jak i "Pogrzebanego". Mężczyzna (Brody) budzi się we wraku samochodu, który znajduje się w lesie, na dnie stromego klifu. Jest ranny, nie pamięta kim jest, jak znalazł się w samochodzie ani co zrobił.

Wkrótce odkrywa z tyłu samochodu zwłoki mężczyzny, a w radiu słyszy informację o brutalnym napadzie na bank, w wyniku którego życie stracili kasjerka i strażnik. Dziennikarz wymienia imiona i nazwiska uczestników napadu. Mężczyzna znajduje dokumenty, z których wynika, że brał udział w brutalnym zabójstwie niewinnych ludzi. Bohater filmu podejmuje nierówną walkę z przyrodą i własnym umysłem próbując przeżyć w gigantycznej kanadyjskiej puszczy i dowiedzieć się prawdy o zdarzeniu, które na zawsze zmieniło jego życie.

Reset
Tytuł oryginalny

Wrecked

Gatunek

thriller

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2010

Data światowej premiery

09.12.2011

Czas trwania

91 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10unp1
d10unp1
d10unp1