Trwa ładowanie...
29-12-2009 15:03

Robert De Niro rozmawia z dziećmi

Share
Robert De Niro rozmawia z dziećmiŹródło: megafon.pl
d3fep9v

Robert De Niro zdaje sobie sprawę, jak istotną rolę w kontaktach z potomstwem gra rozmowa.

Aktor doczekał się pięciorga dzieci z trzema różnymi partnerkami. Mimo tak licznej rodziny De Niro robi wszystko, aby być dobrym ojcem.

- Jako ojciec na przestrzeni lat nauczyłem się, że najważniejsza jest otwarta komunikacja z dziećmi - tłumaczy gwiazdor. - Mam ich pięcioro, w wieku od 14 do ponad 30 lat, z trzema różnymi matkami. Można więc powiedzieć, że moja rodzina jest podzielona. Ale troszczę się o wszystkich i czynię świadome wysiłki, aby rozmawiać z nimi i ich słuchać.

- Czasami trudno jest rozmawiać z dziećmi, zwłaszcza kiedy mają po kilkanaście lat - ciągnie De Niro. - Żyją we własnym świecie i nie wyglądają, jakby słuchały. Ale to właśnie wtedy najważniejsze jest, aby z nimi rozmawiać. Nie urządzać im wykładów, ale mówić o tym, o czym powinny wiedzieć. Poza tym trzeba pamiętać, że słuchają cię nawet wtedy, kiedy wydaje się, że nie słuchają.

Robert De Niro pojawi się na polskich ekranach 8 stycznia 2010 roku w komedii "Wszyscy mają się dobrze", której bohater próbuje odbudować więzy z dorosłymi już dziećmi.

d3fep9v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fep9v
d3fep9v