Trwa ładowanie...
07-07-2006 14:07

Robert Downey Jr. pisze pamiętniki

Robert Downey Jr. pisze pamiętniki
d4d1c3a
d4d1c3a

Robert Downey Jr. zamierza podzielić się z fanami szczegółami z własnego życia.

41-letnia aktor podpisał umowę z wydawnictwem HarperEntertainment, będącym częścią HarperCollins Publishers. Książki można spodziewać się w 2008 roku. Wydawca zapowiedział, że dzieło będzie szczerym przeglądem wydarzeń z życia prywatnego i zawodowego aktora. - We wszystkich jego występach widać intelekt i talent - powiedziała Marjorie Braman z wydawnictwa. - Jego dramatyczne życie osobiste, często kłócące się z karierą, jest odzwierciedleniem jego złożonej osobowości.

Gwiazdor zmagał się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu, był w więzieniu, dostał sądowy nakaz poddania się kuracji odwykowej, która skończyła się w 2002 roku. Wystąpił między innymi w "Kiss Kiss Bang Bang" z Valem Kilmerem, "Good Night and Good Luck" George'a Clooneya, "Gothika" z Halle Berry czy "Cudowni chłopcy" razem z Michaelem Douglasem i Tobeyem Maguire. Doświadczenia osobiste wykorzystał przy tworzeniu postaci w nowym filmie "Przez ciemne zwierciadło", który wchodzi do kin 7 lipca.

Był dwukrotnie żonaty. Pierwsze małżeństwo z Deborah Falconer, z którą wcześniej spotykał się zaledwie przez 42 dni, rozpadło się w kwietniu 2004 roku. Po raz drugi stanął na ślubnym kobiercu w sierpniu 2005 roku razem z Susan Levin, producentką "Gothiki". Ma jedno dziecko. Oprócz aktorstwa pasjonuje się również śpiewaniem. Wystąpił już w duecie ze Stingiem oraz Vondą Shepard przy okazji pracy nad serialem "Ally McBeal".

d4d1c3a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4d1c3a