Trwa ładowanie...

Rooney Mara chce dziewczyny z tatuażem

Share
Rooney Mara chce dziewczyny z tatuażem
d8o1twd

Rooney Mara ma nadzieję, że szanse na realizację drugiej części filmu "Dziewczyna z tatuażem" nie zostały jeszcze pogrzebane.

Hollywoodzka wersja drugiej odsłony słynnej trylogii "Millenium" Stiega Larssona ciągle stoi pod znakiem zapytania ze względu na niskie wyniki finansowe pierwszej części. Jej główna gwiazda, Rooney Mara, liczy jednak na to, że film w końcu powstanie.

- Mam nadzieję, że druga część powstanie - mówi aktorka. - Nie wiem tylko kiedy. Oby szybko, bo nie robię się coraz młodsza. Drugi tom jest bardzo cielesny, nie chcę więc, żeby czekali z decyzją za długo.

d8o1twd

Realizacją sequela zainteresowany jest również scenarzysta Andrew Kevin Walker ("Jeździec bez głowy", "8 milimetrów"). Pod znakiem zapytania stoi natomiast udział Daniela Craiga w głównej roli męskiej oraz Davida Finchera jako reżysera.

Amerykańska wersja to już druga filmowa wersja głośnego kryminału, na który składają się trzy obszerne tomy: "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet", "Dziewczyna, która igrała z ogniem" oraz "Zamek z piasku, który runął". Pierwsza, pełna ekranizacja, powstała w 2009 roku jako europejska koprodukcja. Za jej kamerą stanęli Niels Arden Oplev i Daniel Alfredson, a w głównej roli kobiecej wystąpiła Noomi Rapace.

d8o1twd

Podziel się opinią

Share
d8o1twd
d8o1twd