Trwa ładowanie...
01-01-2012 13:33

Rooney Mara nie docenia swoich ról

Rooney Mara nie docenia swoich ról
d2lt2q2
d2lt2q2

Rooney Mara niezbyt pozytywnie wypowiada się na temat swoich poprzednich ról.

Aktorka pozycję w Hollywood zawdzięcza przede wszystkim roli w serialu "Prawo i porządek", w którym wystąpiła w 2006 roku. Udział w produkcji zwrócił na nią uwagę szefów wytwórni filmowych. Rooney Mara uważa jednak, że odcinek, w którym zagrała był "okropny i głupi". Aktorka nie rozumie również ludzi, którzy oglądają serię i uważają ją za dobrą.

Za prawdziwy koszmar uważa również udział w remake'u horroru... "Koszmar z ulicy Wiązów" z 2010 roku. Młoda gwiazda zdradziła, że wcale nie chciała dostać roli w filmie, ale tak dobrze poszło jej na przesłuchaniu, że zaproszono ją do obsady. Po pracy na planie myślała nawet o porzuceniu kariery aktorskiej. - Czułam się jakbym zrobiła coś, na co w ogóle się nie pisałam - wyjaśnia. - Myślałam, że jeśli tak będą wyglądały moje szanse, to nie chcę grać. Ale wtedy otrzymałam scenariusz "Social Network", który mnie zainspirował.

13 stycznia do polskich kin wejdzie kolejny film Davida Finchera, "Dziewczyna z tatuażem", w którym Mara zagrała tytułową postać.

d2lt2q2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lt2q2