Trwa ładowanie...
d41m7b6
d41m7b6
Aktualności

Rozczarowujący Vince Vaughn

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d41m7b6

Vince Vaughn uważa, że prasa jest bardzo rozczarowana jego związkiem z Jennifer Aniston.

Aktor śledzi od jakiegoś czasu relacje mediów na temat swojej znajomości z Aniston. Dziennikarze nieustannie spekulują na temat stopnia zażyłości związku miedzy aktorami, przy czym główni zainteresowani jak do tej pory odmawiają potwierdzenia czy też zdementowania wszelkich plotek na ten temat.

- Wiem, że reporterzy po prostu wykonują swoją prace i próbują sprzedać pismo - przyznał Vaughn. - Podchodzę do tego z pewnym dystansem. Odnoszę jednak wrażenie, że te magazyny czasem piszą prawdę, ale zazwyczaj wymyślają różne historie. Zachowują się jak twórcy scenariuszy do oper mydlanych, przy czym oni traktują nas jak bohaterów opowieści, którą zamierzają sprzedać. Z mojego występu muszą być najwyraźniej bardzo niezadowoleni i myślą, jakby tu się mnie pozbyć z fabuły.

Ostatnim filmem aktora była komedia romantyczna "Sztuka zrywania", w której pojawił się razem z Aniston. Film w sierpniu wejdzie na polskie ekrany. Vaughn przygotowuje się obecnie do pracy w kilku kolejnych obrazach, w tym "Into the Wild" oraz "Joe Claus".

d41m7b6

Podziel się opinią

Share
d41m7b6
d41m7b6