Trwa ładowanie...
d1ascd5
Aktualności

Salma Hayek i Penelope Cruz z koltami na Dzikim Zachodzie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Salma Hayek i Penelope Cruz z koltami na Dzikim Zachodzie
d1ascd5

Salma Hayek i Penelope Cruz – zobaczyć obie piękności w jednym filmie to marzenie niejednego męskiego fana aktorek o wyjątkowo kuszącej, latynoskiej urodzie. Już 4 sierpnia na ekrany polskich kin wejdzie film Sexi Pistols, gdzie Salma i Penelope będą stać ramię w ramię na Dzikim Zachodzie.

Pierwsze, wystrzałowe spotkanie dwóch piękności Hollywood - Salmy Hayek i Penelope Cruz będzie miało w najnowszej komedii przygodowej autorstwa Luca Bessona. ZOBACZ LATYNOSKIE PIĘKNOŚCI NA DZIKIM ZACHODZIE Dwie młode i śliczne panny postanawiają walczyć z niesprawiedliwością na świecie... napadając na banki! Jedna z nich to wykształcona dama z dobrego domu, a druga, to sierota o twardym charakterze.

Ich przyjaźń to istny dynamit, który może wybuchnąć w każdej chwili, ale to nie ich uroda spędza mężczyznom sen z powiek. Lont zostaje podpalony przez kilku typów spod ciemnej gwiazdy, którzy mają zamiar sprzedać Meksyk. Zanim jednak bandyci zabiorą się za realizację niecnego planu, przebojowe dziewczyny rozpętają istne trzęsienie ziemi.

Tym razem to nie twardziele z Rio Bravo rządzą Dzikim Zachodem, a dwie piękne niewiasty… Który z mężczyzn nie chciałby stanąć oko w oko z jedną z nich?

Sexi Pistols w kinach od 4 sierpnia w dystrybucji SPI.

d1ascd5

Podziel się opinią

Share
d1ascd5
d1ascd5