Trwa ładowanie...
d11wfpu

Sandra Dziwiszek

Najnowsze informacje
2.7
(19 głosów)
Oceń:
Filmografia:

Dwie strony medalu () (Koleżanka Jurka)

Plebania ()

Niania () (Łucja)

d11wfpu

Młoda polska sportsmenka, zawodniczka skacząca o tyczce. Występuje również gościnnie w wielu polskich serialach.

Sandra Dziwiszek urodziła się w 1997 roku. Jest córką sportowca, Piotra Dziwiszka. Sandra jest lekkoatletką, skacze o tyczce. Pobiła rekord Polski młodziczek. Podstaw skoku o tyczce uczył Sandrę Daniel Nowocin, a obecnie zajmuje się nią para Andrzejów, Gawenda – Krzesiński.

Karierę sportową zaczynała od akrobatyki, a uznanie wśród rówieśników przyniosły jej role w serialach TV. Sandra jest wszechstronnie utalentowana. Pasjonuje ją nie tylko sport, ale także aktorstwo. Występowała w popularnych serialach - "M jak Miłość", "Na dobre i na złe", "Klan", "Niania" czy "Plebania".

Rekord życiowy Sandry, który jest zarazem rekordem Polski młodziczek (dziewcząt w wieku 14-15 l.) wynosi 3,82 m. Nie jest wykluczone, że Sandra będzie startowała na olimpiadzie w Londynie w 2012 roku.

Prywatnie Dziwiszek jest partnerką bramkarza reprezentacji Polski, wschodzącej gwiazdy Arsenalu Londyn, Wojciecha Szczęsnego. Sandra pojawia się u boku Szczęsnego na jego meczach, na spotkaniach młodzieżowej reprezentacji Polski, a także podczas przygotowań Kanonierów. Sandra jest wielką fanką Arsenalu.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11wfpu
d11wfpu
d11wfpu