Trwa ładowanie...

Sensacyjne dokumenty. Angelina Jolie i Brad Pitt mieli złapać zbrodniarza wojennego

Najsłynniejsza para Hollywood, uroczysta kolacja, międzynarodowe siły specjalne i zasadzka zastawiona na afrykańskiego watażkę. To nie scenariusz kiepskiego filmu, ale prawdziwy plan, w którym udział mieli wziąć Angelina Jolie i Brad Pitt.

Share
Sensacyjne dokumenty. Angelina Jolie i Brad Pitt mieli złapać zbrodniarza wojennego
Źródło: Getty Images
ddd1dr1

Na światło dzienne wypłynęły dokumenty, z których wynika, że jakiś czas temu Angelina Jolie i Brad Pitt zgodzili się wziąć udział w akcji schwytania ugandyjskiego zbrodniarza wojennego, Josepha Kony'ego.

O sprawie donosi amerykański serwis RadarOnline. Wedle wspomnianych dokumentów aktorka miała zostać zwerbowana przez Luisa Moreno Ocampo – byłego głównego prokuratora Międzynarodowego Trybunału Karnego.

ddd1dr1

Jeden z planów zakładał, że para zwabi Kony'ego na uroczystą kolację, gdzie zostanie schwytany. Wedle innego Brangelina miała wprosić się do kwatery watażki wspierana przez odział specjalny.

Niestety skończyło się na wymianie maili i dobrych chęciach. Wprawdzie aktorka zapewniała, że bardzo chce pomóc, podobnie jak jej ówczesny partner, jednak po pewnym czasie się wycofała.

Brad Pitt nie był pierwszy. Wszystkie związki Angeliny Jolie:

ddd1dr1

Podziel się opinią

Share
ddd1dr1
ddd1dr1