Skandal w TVP

d3xrc97
d3xrc97

Telewizja publiczna po raz kolejny udowodniła, że nie jest dla niej ważny kibic opłacający abonament telewizyjny.

We wtorek wieczorem TVP3 Gdańsk przeprowadziła bezpośrednią transmisję z szóstego meczu fazy półfinałowej o mistrzostwo I ligi hokejowej pomiędzy Stoczniowcem Gdańsk a GKS Tychy (gra się do czterech zwycięstw, stan rywalizacji przed pojedynkiem 2-3).

Jednak kibicom nie pozwolono obejrzeć spotkania do końca. TVP przerwała transmisję na 10 minut przed końcem spotkania przy stanie remisowym 2-2. Mecz hokejowy zastąpiły na ekranie reklamy i Telekurier.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stoczniowca Gdańsk 3-2. W piątek w Tychach siódmy, decydujący mecz.

Oburzenia zaistniałą sytuacją nie kryją Internauci. Oto niektóre, dość ostre opinie:

d3xrc97

neptunChciałbym wyrazić wdzięczność za puszczenie dziś relacji z meczu hokejowego Stoczniowiec Gdańsk - GKS Tychy i pogratulować arcyd......, odpowiedzialnemu za jej przerwanie. Czy nie można było poczekać 5 minut? Was nie można sądzić, was trzeba leczyć. Jesteście bandą k........

Szympon Jakajaka...a nasz gdański oddział jest szczytem żenady. Super że pokazywali, ale przerwanie meczu w trakcie to po prostu koszmar i żenada.

kibic z wrzeszczaTVP3 trzeba będzie chyba niestety zdjąć z anteny bo nie spełnia żadnych norm !!! tv publiczna ma obowiązek relacjonować wydarzenia kulturalne i sportowe skoro ważniejszy dla nich jest vibowit (myślę ze ta reklama bardziej zaszkodziła zleceniodawcy niż pomogła ja nigdy tego nie kupie ) to niech się zajmą jakąś osiedlowa tv a nie ogólnopolska !!!!!!!!zwolnić odpowiedzialnych za to ludzi !!! nie po to płace abonament by przerywali transmisje - jest wiele młodych ludzi co wiedzieliby co zrobić jak się mecz przedłużył choć czas meczu był normalny żadnych dłuższych przerw nie było !!!może korzeniowski sportem w tvp się zajmuje ??

ANTY TVP ZłODZIEJE Z TVPTen, kto podjął decyzję o zdjęciu meczu i nadaniu Telekuriera powinien wylecieć na zbity pysk z Publicznej. Ten sam syf siedzi tam od czasów prehistorycznych. Mają w d..ie ludzi, liczy się natomiast kasa z abonamentu. Porobili jakiś żałosny tvp sport dla siebie i swoich rodzin. Kradną kasę z ludzi na denne seriale, programy i swoje wysokie pensje, tłumacząc, że tvp sport nie korzysta z dofinansowania, a utrzymuje się ze środków własnych tj. np. reklam i dlatego może być kodowany. Podobno to telewizja publiczna. Skoro tak, to albo biorą kasę z abonamentu i nic nie kodują, albo łapy od abonamentu precz !!! ZłODZIEJE!!!! ZłODZIEJE!!!!

d3xrc97

widzWitamSerdecznie dziękuję za fantastyczną transmisję sportową z Gdańska (mecz hokeja na lodzie). Najbardziej podobało mi się w jaki sposób została ona zakończona.Jesteście jedną wielką amatorską telewizją, nie macie pojęcia o profesjonalnym podejściu do sprawy, a widza macie tam gdzie słońce nie dochodzi. No więc ja od dzisiaj mam "Was" w tym samym miejscu, nie dostaniecie ode mnie więcej haraczu w postaci abonamentu.I krzyżyk "Wam" na drogę.

Sponsorem transmisji z meczu był klub Stoczniowiec Gdańsk, który pokrył dla telewizji publicznej koszty realizacji relacji.