Trwa ładowanie...
26-06-2006 18:55

Skok przez płot: Wygraj zaproszenie na pokaz przedpremierowy

Share
Skok przez płot: Wygraj zaproszenie na pokaz przedpremierowy
d3jxas3

Na samym początku lipca, dokładniej siódmego, będziemy Skakać przez płot. Wirtualna Polska jako patron medialny filmu ma dla Was wejściówki na przedpremierowy pokaz filmu.

Oni jedzą po to, aby żyć. My żyjemy, żeby jeść. Oni biorą tylko to, czego potrzebują i wykorzystują, to co wezmą. My bierzemy, co chcemy... a potem chcemy jeszcze więcej.

Przez ponad 10 lat taki właśnie był punkt widzenia pary przyjaciół - szopa pracza i żółwia - którzy przyglądali się światu przedmieść w popularnej historyjce obrazkowej Skok przez płot. Napisana przez Michaela Frya i zilustrowana przez T. Lewisa, historyjka została po raz pierwszy opublikowana w czerwcu 1995 roku i od tego czasu codziennie dostarczała celnych obserwacji dotyczących ludzkich mitów i słabostek. SKOK PRZEZ PŁOT W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ - Historyjka opowiada o żółwiu i szopie praczu, którzy przez żywopłot obserwują ludzi i komentują ich zachowania ostrym jak żyletka językiem. To niezwykle błyskotliwy humor przedstawiony z unikalnego punktu widzenia zwierząt – powiedział o Skoku przez płot reżyser i scenarzysta filmu, Karey Kirkpatrick.

d3jxas3

Reżyser podkreśla także, że film Skok przez płot jest czymś w rodzaju wstępu do ukazującej się od wielu lat historyjki obrazkowej.

„Nasza opowieść kończy się tam, gdzie zaczyna się komiks. W gazetowej historyjce ‘dziwaczna’ przyjaźń między Verne’m i RJ już istnieje, a nasz film pokazuje sytuację, w której się spotkali. Pozwoliło nam to na trochę inne podejście do postaci i dało nam więcej swobody. Przez cały czas, jednak, ściśle współpracowaliśmy z Mike’m i T, aby mieć pewność, że utrzymujemy się w ramach wykreowanego przez nich świata.”

Kinowa premiera Skoku przez płot już 7 lipca. Jeżeli natomiast chcesz zobaczyć film przed innymi na pokazie tylko dla Wirtualnej Polski tego filmu – napisz do nas maila i wygraj specjalne zaproszenie do Gdańska albo do Warszawy!

Swojego maila kieruj na adres: film@serwis.wp.pl z podaniem imienia i nazwiska oraz miasta (Gdańsk lub Warszawa) oraz odpowiedzią na pytanie:

d3jxas3

Gdybyś był małym stworzeniem wielkości szopa pracza – co według Ciebie (szopa pracza) mogłoby się mieścić za ogrooomnym żywopłotem, za którym jeszcze nikt nie był…?

Na Wasze maile i zgłoszenia czekamy do piątku, 30 czerwca do godz. 12.00. Pięć najbardziej oryginalnych odpowiedzi zostanie uhonorowanych podwójnym zaproszeniem na pokazy specjalne do Gdańska i do Warszawy opublikowana zostanie również w piątek, 30 czerwca.
Powodzenia!

d3jxas3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jxas3