Trwa ładowanie...
d3bxhfb

S.O.S. dla planety

Najnowsze informacje
3.1
(38 głosów)
Oceń:
d3bxhfb

Niezwykła lekcja ekologii dla dzieci i młodzieży. Film, wykorzystując najnowocześniejsze techniki trójwymiarowej animacji cyfrowej, ukazuje problemy globalnego ocieplenia, zanieczyszczenia mórz oraz zagłady lasów. Zaawansowana technologia 3D została wykorzystana do zabawy i nauki zarazem. Film niesie dla nowych pokoleń na całym świecie proekologiczne przesłanie ochrony dóbr przyrody ożywionej na naszej planecie.

Oryginalne zdjęcia filmowe połączone z komputerową animacją ukazują zwierzęta, roślinność oraz całą bujną przyrodę naszego globu. Efekt trójwymiarowych doznań w kinie pozwala widzom zanurzyć się w głębinach oceanów, przedzierać przez równikowe lasy i latać z ptakami w przestworzach. Kino 3D silniej niż inne środki masowego przekazu pozwala zapoznać się z bogactwem natury i zrozumieć problemy ochrony środowiska naturalnego oraz najistotniejsze zagrożenia, które niesie ze sobą nasza cywilizacja.

Film przełomowy w historii kina i ekologii. Po raz pierwszy najnowsze technologie wizualizacji zostały zaprzęgnięte na potrzeby edukacji w zakresie ochrony środowiska. Trudno o bardziej sugestywne narzędzie dydaktyczne. - Newsweek

S.O.S. dla planety
Tytuł oryginalny

S.O.S. Planet

Gatunek

przygodowy, dokumentalny

Rok produkcji

2002

Data światowej premiery

13.01.2006

Czas trwania

40 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bxhfb
d3bxhfb
d3bxhfb