Trwa ładowanie...
dmwhgfi
Aktualności

Społeczność: Podwajamy liczbę punktów za komedie 2000-2011

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Społeczność: Podwajamy liczbę punktów za komedie 2000-2011
dmwhgfi

Każdy użytkownik . Dla wszystkich osób, które chcą zwiększyć swoje szanse na otrzymanie nagród, przygotowaliśmy dodatkową zabawę!

Zasady rywalizacji są proste. Do końca trwania tej edycji konkursu dla najaktywniejszych użytkowników, czyli do 21 czerwca 2012 roku każdy kto uzupełni istniejącą już w naszej bazie filmów i seriali komedię nakręconą pomiędzy latami 2000 a 2011 otrzyma za swoje aktywności podwójną ilość punktów. To samo tyczy się komedii (filmów i seriali), których w naszej bazie brakuje – dodanie do bazy komedii nakręconej pomiędzy rokiem 2000 a 2011 również będzie premiowana przyznaniem podwójnych punktów!

Lista promocyjnych filmów w naszej bazie – KLIKNIJ

dmwhgfi

Chodzi przede wszystkim o wypełnienie szczegółów na temat obsady, uzupełnienie podstawowych danych danej produkcji (czasu trwania, kraju produkcji) oraz przygotowania krótkiego opisu fabuły danego filmu.

Biorąc udział w naszej zabawie zyskujecie szansę na podwojenie ilości punktów, które otrzymalibyście w przypadku dodawania innych informacji do naszej bazy. Przykładowo, przesyłając do redakcji recenzję, w normalnych okolicznościach dostalibyście w zamian 10 punktów rankingowych. Jednak w przypadku napisania recenzji komedii z podanego powyżej zakresu czasowego, po zaakceptowaniu przez moderatora, otrzymacie tych punktów 20. Szczegółowe informacje na temat punktów i poziomów znajdziecie w samouczku oraz tutaj.

A teraz... CZAS START! Obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy", także nie przepuście takiej okazji, gdyż następną otrzymacie dopiero pod koniec czerwca!

dmwhgfi

Podziel się opinią

Share
dmwhgfi
dmwhgfi