Trwa ładowanie...
dfd3gtf

''Star Wars: Episode VII'': Ze ''Star Treka'' do ''Star Wars''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Star Wars: Episode VII'': Ze ''Star Treka'' do ''Star Wars''
dfd3gtf

*Benedict Cumberbatch, który ostatnio pojawił się w filmie "W ciemność. Star Trek", ma szansę zagrać w obrazie "Star Wars: Episode VII".*

Tym samym aktor miałby ponownie szansę spotkać się na planie filmowym z J.J. Abramsem, który odpowiedzialny jest za dwie ostatnie produkcje z serii "Star Trek". Benedict Cumberbatch przyznał, że rozmawiał już na ten temat z reżyserem.

- Dorastałem z "Gwiezdnymi wojnami". Były częścią mojego otoczenia, wychowania - wyjawia aktor, który nie kryje swej fascynacji serią science fiction. - Zawsze chciałem być Hanem Solo. Cokolwiek Harrison Ford zrobił wydawało mi się to fajne.

dfd3gtf

Cumberbatch ostatnio wycofał się z udziału w nowym filmie Guillermo Del Toro "Crimson Peak", więc ma czas zagrać w siódmej części "Gwiezdnych wojen".

Przypomnijmy, że powstająca pod szyldem Disneya produkcja "Gwiezdne wojny VII" trafi do kin w 2015 roku. Zdjęcia rozpoczną się w przyszłym roku w Wielkiej Brytanii. Nad oprawą muzyczną ponownie czuwać będzie John Williams. W siódmym epizodzie do swoich ról mają powrócić Ian McDiarmid, Ewan McGregor, Harrison Ford, Mark Hamill i Carrie Fisher.

dfd3gtf

Podziel się opinią

Share

dfd3gtf

dfd3gtf