Trwa ładowanie...

Policjanci w Kanadzie aresztowali dziewczynę w kostiumie Szturmowca. Miała "broń"

4 maja to nieoficjalne święto wszystkich fanów "Gwiezdnych wojen". Ale to, co wydarzyło się tego dnia w Kanadzie, przypomina bardziej prima aprilis. Niestety lokalni policjanci wcale nie żartowali, skuwając niewinną dziewczynę na ziemi.
Share
Kanadyjska policja pokonała żołnierza galaktycznego Imperium. Chwała bohaterom!
Kanadyjska policja pokonała żołnierza galaktycznego Imperium. Chwała bohaterom!Źródło: YouTube.com
d1f265p

W tym roku w ramach MayThe4th Disney zaprezentował kilka ciekawych zapowiedzi związanych z rozwojem filmowego i serialowego uniwersum "Star Wars" (czytaj więcej tutaj). Fani mieli powody do radości, ale wyjątkiem była pewna dziewczyna, która paradowała po ulicach kanadyjskiego miasta w filmowym kostiumie Szturmowca. Widok białego pancerza przykuwał uwagę przechodniów i ludzi w samochodach, którzy stali się świadkami kuriozalnej sytuacji.

5 maja na YouTube pojawił się filmik, na którym udokumentowano interwencję policji. Do osoby w filmowym kostiumie podjechały dwa radiowozy, z których wyłoniła się trójka policjantów uzbrojonych w pistolety i strzelby. Funkcjonariusze krzyczeli do Szturmowca, by położył się na ziemi.

d1f265p

Bogu ducha winny przebieraniec wykonał polecenie. Policjanci skuwali mu ręce, a jeden z nich zdjął hełm. Wtedy okazało się, że Szturmowcem jest młoda kobieta.

Zobacz także: Duże dzieci w kostiumach za kilka tysięcy. Legion 501 to nie tylko zabawa

Autor filmiku próbował rozmawiać z policjantami i tłumaczyć, że to jakieś koszmarne nieporozumienie. Na nic się jednak zdały tłumaczenia, że broń, która była powodem aresztowania, to plastikowy blaster, replika filmowego rekwizytu. Funkcjonariuszy nie przekonał również fakt, że dziewczyna w przebraniu znajdowała się nieopodal restauracji w klimacie "Star Wars" i była po prostu żywą reklamą lokalu.

Obejrzyj: "The Mandalorian" - Zwiastun serialu

d1f265p

Podziel się opinią

Share
d1f265p
d1f265p