Trwa ładowanie...
d2lur0b

Stażyści

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d2lur0b

„Stażyści” (ang. The Internship) to amerykańska komedia z 2013 roku w reżyserii Shawna Levy'ego, wyprodukowana przez 20th Century Fox. Scenariusz napisali Vince Vaughn oraz Jared Stern, zaś muzykę skomponował Christophe Beck. Za produkcję odpowiadają Vince Vaughn i Shawn Levy.

Billy i Nick to sprzedawcy, których kariera zawodowa zaczęła się załamywać wraz z rozwojem Internetu. Próbując pokonać trudności losu, postanawiają załapać się na staż w Google'u, ale żeby go dostać, muszą stawić czoło wybitnym studentom. Udaje im się, ale to dopiero połowa sukcesu – prawdziwa harówka dopiero się zacznie. O posadę w ogromnym przedsiębiorstwie starają się najlepsi studenci nauk ścisłych z całego kraju. Billy i Nick przekonają się, że potrzeba matką wynalazku...

Przyjaciele całe życie uczyli się nawiązywania kontaktu z klientem i zawierania umów. Dorastali w przekonaniu, że ciężka praca popłaca a zaangażowanie umożliwia zrealizowanie marzeń. Niestety w dzisiejszych czasach nie gwarantuje to osiągnięcia sukcesu. Przynajmniej na to wygląda. Billy i Nick odkrywają, że sekret tkwi... w wyszukiwaniu. W właściwie wyszukiwarce Google.

Postanawiają wejść do niezwykłego świata Internetu. Ze sprzedawców stają się stażystami (tak zwanymi nooglerami). Otoczeni przez młodych, błyskotliwych studentów muszą znaleźć sposób, by wykorzystać szansę i stać się pełnoprawnymi googlerami (czyli pracownikami Google'a). Mimo bariery pokoleniowej zaprzyjaźniają się z innymi stażystami i zdają sobie sprawę z tego, że prawdziwe zwycięstwo to niekoniecznie bycie najlepszym – grunt to nie stracić ciągłej chęci poszukiwania.

W filmie „Stażyści” w rolach głównych wystąpili: Vince Vaughn jako Billy McMahon, Owen Wilson jako Nick Campbell, Rose Byrne jako Dana, Max Minghella jako Graham Hawtrey, Joanna Garcia jako Megan, John Goodman jako Sammy Boscoe, Jessica Szohr jako Marielena, Dylan O'Brien jako Stuart Twombly.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lur0b
d2lur0b
d2lur0b