Trwa ładowanie...
d321lbc

Stracone dusze

Najnowsze informacje
3.3
(185 głosów)
Oceń:
d321lbc

Film zrealizowany w tradycji takich filmów jak Omen czy Egzorcysta. Mroczna opowieść o kobiecie, która ma zadanie zapobiec zaistnieniu Szatana na Ziemi.
Kiedy Maya Larkin zostaje przekonana, że młody, ambitny pisarz kryminałów został wybrany jako naczynie Antychrysta na Ziemi walczy o jego duszę zanim będzie za późno.
Dla Petera Kelson zło nie było obce. Szanowany członek Nowojorskiego biura prasowego, zaangażowany w sprawy kryminalne najbardziej występne w historii. Peter jest młody, przystojny i inteligentny; jego ostatnia powieść znalazła się na liście bestsellerów; ma piękną, egzotyczną dziewczynę zakochaną w nim po uszy.
Jego życie mogłoby się wydawać, że zostało pobłogosławione. Ale ostatnio wydarzyło się coś niewytłumaczalnego, co zmusiło Petera do ponownego zrewidowania wszystkich swoich poglądów.
Kiedy linia między dobrem a złem zaczyna się zacierać Peter natyka się na istotę groźniejszą niż jakikolwiek kryminalista spotkany kiedykolwiek w sądzie.
Rok wcześniej Maya prawie poddała się siłom zła. Teraz zdecydowała się ocalić innych przed ciemną otchłanią i często asystuje swojemu przyjacielowi i mentorowi – ojcu Cloude Le Croix w rytualnych egzorcyzmach. Pewnego dnia, podczas egzorcyzmu z psychopatycznym mordercą coś poszło okropnie źle!

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d321lbc
d321lbc
d321lbc