Trwa ładowanie...
05-04-2006 18:12

'Straszy film 4' - pierwsza galeria zdjęć

'Straszy film 4' - pierwsza galeria zdjęć
d1op2rs
d1op2rs

W sieci pojawiła się właśnie pierwsza seria zdjęć z prześmiewczego 'Strasznego filmu 4'. Produkcja zawita na ekrany dopiero 21 kwietnia, już dziś jednak możecie dowiedzieć się z czego tym razem zadrwią jej twórcy.

Reżyser David Zucker, wraz z wypróbowaną ekipą scenarzystów i przezabawnym Leslie Nielsenem w roli prezydenta, wzięli tym razem na warsztat m.in. "Wojnę światów", obie części "Piły", "Osadę" i "Klątwę". Jak zwykle, w filmie pojawi się cała masa znanych twarzy w dziwnych, zaskakujących epizodach. Zobaczymy więc: Shaquille O'Neala, Billa Pullmana, Michaela Madsena, Carmen Elektrę, Charlie Sheena i innych. Trzy poprzednie części cyklu przyniosły twórcom wpływy ponad stu milionów dolarów w samych tylko Stanach plus drugie tyle na świecie. Te wskaźniki zapewne solidnie podskoczą.

ZOBACZ GALERIĘ 'SCARY MOVIE 4'
Niezbyt mądra, ale za to niesłychanie energiczna Cindy Campbell (Anna Faris) i jej rozerotyzowana przyjaciółka, Brenda Meeks (Regina Hall) muszą ratować świat przed kolejną zagładą. Tym razem chodzi o spodziewaną inwazję Obcych. Dziewczyny dążą do rozwiązania zagadki. Pomaga im w tym George (Simon Rex), świetnie znany z poprzedniej części filmu. W aferę jest zamieszany prezydent Harris (Leslie Nielsen), zachowujący stoicki spokój nawet wobec najstraszliwszych wydarzeń.

Straszny film 4 w kinach od 21 kwietnia.

d1op2rs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1op2rs