Trwa ładowanie...
04-09-2006 14:52

Susan Sarandon dołączy do Charlize Theron

Susan Sarandon dołączy do Charlize Theron
d2cir50
d2cir50

Susan Sarandon i Chris Evans prowadzą rozmowy na temat udziału w obrazie "Battle In Seattle", za kamerą którego stanie Stuart Townsend, będący także autorem scenariusza.

Akcja filmu rozgrywa się w 1999 roku podczas konferencji Światowej Organizacji Handlu. W Seattle, gdzie zorganizowano spotkanie, grupa demonstrantów złożona z działaczy ochrony środowiska, anarchistów, prawników i zwykłych ludzi doprowadza miasto na skraj totalnego chaosu. W efekcie uczestnicy konferencji salwują się ucieczką.

Zaplanowane na pięć tygodni zdjęcia rozpoczną się 23 października w okolicach Vancouver i Seattle. W jednej z głównych ról zagra Charlize Theron. Gwiazda wcieli się w postać ciężarnej Lou, która w wyniku demonstracji traci dziecko, choć sama jest tylko obserwatorem wydarzeń. Sarandon miałaby zagrać sympatyzującą z demonstrantami dziennikarkę, która sprzeciwia się swojemu naczelnemu po tym, jak ten wyolbrzymił zebrane przez nią informacje.

Aktorka zakończyła niedawno pracę przy obrazie "Enchanted". Z kolei Evans bierze udział w rozpoczętych właśnie zdjęciach do filmu "Fantastic Four: Rise of The Silver Surfer".

d2cir50
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cir50