Trwa ładowanie...
d67jgxv

Sztuka rozstania

Najnowsze informacje
3.4
(241 głosów)
Oceń:
d67jgxv

"Sztuka rozstania" to komedia na temat pewnej kwestii z dziedziny romansowania, która prześladuje ludzkość od pierwszego rozstania chłopaka z dziewczyną. Jak ma chłopak przeżyć w świecie, gdzie byłe dziewczyny nadal istnieją i wzbudzają nasze uczucia?

Berke Landers sądził, że ostatni rok w szkole będzie po prostu idealny. Spotykał się z dziewczyną z jego snów- Allison, z dziewczyną, w której się durzył, odkąd jeszcze chodzili w pieluchach. Wydawało się, że są w sobie zakochani, niczym idealna para z liceum. Gdy po raz pierwszy w życiu wszystko się zdawało się doskonale składać, przyszło rozczarowanie. Dla Berke'a, ich związek był jak Anthony i Cleopatra, jak Hepburn i Tracy, jak Romeo i Julia. Lecz dla Allison ich związek był już przeszłością.

Teraz Allison spotyka się z niezwykle atrakcyjnym, nowym chłopakiem w szkole, weteranem boys-bandu, Strikerem, a Berke włóczy się tam i z powrotem, usychając z miłości, odrętwiały i narażony na wszelkie wypadki. Każdy, kto choć raz był w związku, który prosił się by go wreszcie zakończyć, dobrze wie, że złamane serce nie wraca do formy jak puszczona sprężyna. Czy jest więc jakaś szansa na to, by pomóc Berke'owi? Koledzy główkują, jakby tu wyrwać Berke'a z totalnej obsesji na temat Allison. Najbardziej niespodziewana osoba ze wszystkich, młodsza siostra najlepszego kumpla Berke'a , może stać się tą jedyną, która nieoczekiwanie pomoże mu w owej sztuce rozstania.

Sztuka rozstania
Tytuł oryginalny

Get Over It

Gatunek

komedia

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2001

Data światowej premiery

22.06.2001

Czas trwania

90 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d67jgxv
d67jgxv
d67jgxv