Trwa ładowanie...

"Szybcy i wściekli 8": płonące auta na Kubie i czołgi na Islandii [WIDEO]

W sieci pojawiły się pierwsze materiały z planu filmu "Fast 8", czyli ósmej części "Szybkich i wściekłych". Szczegóły produkcji nie są jeszcze znane, jednak widać, że reżyser stawia na bardzo zróżnicowaną scenerię.

Share
"Szybcy i wściekli 8": płonące auta na Kubie i czołgi na Islandii [WIDEO]
d1h71rc

Obraz realizowany jest m.in. na Kubie oraz na Islandii. Na powyższym nagraniu można zobaczyć pościg na ulicach Hawany. Z kolei tutaj znajduje się seria zdjęć przedstawiających Lamborghini i czołgi w mroźnej scenerii.

W nadchodzącym filmie do swoich ról wracają Vin Diesel, Jason Statham, Ludacris, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson i Dwayne Johnson. W obsadzie znalazły się także Charlize Theron i Eva Mendes, a niedawno dołączyli do nich Scott Eastwood i Kurt Russell.

Reżyserią zajmuje się F. Gary Gray ("Straight Outta Compton"). Premierę "Szybcy i wściekli 8" wyznaczono na kwiecień 2017 roku.

d1h71rc

Kolejne odsłony, "Fast and Furious 9" i "Fast and Furious 10", trafią do kin odpowiednio 19 kwietnia 2019 i 2 kwietnia 2021. Ostatni film z tej serii - "Szybcy i wściekli 7" debiutował 10 kwietnia 2015 roku i zarobił ponad 1,5 miliarda dolarów.

d1h71rc

Podziel się opinią

Share
d1h71rc
d1h71rc