Trwa ładowanie...

Szyc nie chce być z Kają w wigilię!

Share
Szyc nie chce być z Kają w wigilię!
Źródło: Kapif.pl
d2pmqyn

[

]( http://www.efakt.pl )

d2pmqyn

W święta Bożego Narodzenia każdy chce być z najbliższymi. Borys Szyc (31 l.) stanął przed trudnym wyborem. Ukochana albo dziecko.

Jak dowiedział się Fakt od informatorów, aktor wybrał wigilię ze swoją córeczką Sonią (5 l.) i byłą partnerką. Jego dziewczyna Kaja Śródka (25 l.) jest tym zdruzgotana.

Początkująca aktorka miała nadzieję, że pierwsze święta, odkąd stali się parą, ona i Borys spędzą razem. Jednak Szyc uznał, że nikt na świecie nie jest dla niego tak ważny jak jego córeczka. Postanowił więc spędzić wigilię ze swoją byłą partnerką Anną Bareją i ich dzieckiem. – Sonia jest oczkiem w głowie Borysa. Nic nie jest w stanie tego zmienić. On wie, że mała marzy o wspólnej wigilii z rodzicami – zdradza nasz informator.

Mimo tłumaczeń aktora, że robi to ze względu na Sonię, Kaja jest podobno bardzo rozżalona. Wybór ukochanego zupełnie jej się nie podoba. Tym bardziej, że po wigilii Szyc również nie znajdzie dla niej czasu. Na pozostałe dwa dni świąt wyjeżdża bowiem z Warszawy do Łodzi, do swojej mamy. Pewnie tradycyjnie spotka się tam również ze swoimi licznymi przyjaciółmi.

A gdzie w tych wszystkich bożonarodzeniowych planach miejsce dla Kai? Cóż, wygląda na to, że w sercu artysty zajmuje ona wbrew pozorom dalekie miejsce. Może więc rzeczywiście ma się czym martwić, skoro przez tyle czasu nie zasłużyła na lepsze traktowanie ze strony ukochanego.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Kazimierz i Isabel. Mają już mieszkanie w stolicy

d2pmqyn
d2pmqyn
d2pmqyn