Trwa ładowanie...
24-04-2007 11:56

Szykuje się relaunch Polsatu 2

Share
Szykuje się relaunch Polsatu 2
d4adgb8

Polsat po sukcesie wiosennej ramówki chce teraz wzmocnić ofertę programową Polsatu 2.

Bogusław Chrabota, Redaktor Naczelny TV Polsat mówił, że na zakończonych właśnie targach telewizyjnych w Cannes stacja będzie kupować i budować repertuar odnowionego Polsatu 2. Jego słowa potwierdza Maciej Stec członek zarządu Telewizji Polsat.

Polsat 2 jest kanałem z dużym potencjałem, a na dzień dzisiejszy nie funkcjonuje w obiegu reklamowym. Chcielibyśmy to w końcu zmienić i wykorzystać ten potencjał” – mówi portalowi „Wirtualnemedia.pl” Maciej Stec. Nie zaprzecza, że odnowiony kanał mógłby przybrać format filmowo-rozrywkowy.

Na targach w Cannes zbieraliśmy informacje na temat dostępnej dla kanałów oferty programowej. Teraz będzie ona przez nas analizowana i na tej podstawie podjęte zostaną decyzje strategiczne” – mówi Marta Wieniewska, TV Rights Buyer Thematic Channels Telewizja Polsat.

d4adgb8

Relaunch marki zaplanowano jeszcze w tym roku, ale w ciągu najbliższych kilku tygodni powinniśmy poznać szczegóły oferty.

Redaktorem prowadzącym Polsatu 2 został niedawno Michał Banach były wicedyrektor Radiowej Trójki oraz dyrektor produkcji Polskiego Radia S.A. Jest on odpowiedzialny za zmiany programowe i odświeżoną formułę stacji.

Istniejący od 1997 roku Polsat 2 początkowo nadawał jako kanał filmowy, później jako powtórkowy programów z anten Polsatu, TV 4, Polsatu Zdrowie i Uroda, Polsatu Sport. Dostępny jest w większości sieci kablowych oraz na platformach cyfrowych: Cyfrowy Polsat, Cyfra+, n.

d4adgb8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4adgb8
d4adgb8