Trwa ładowanie...

Ta miłość zdarzyła się naprawdę. Teraz powstał o niej film

Biograficzny film "Wierzę w Ciebie" opowiada o historii wielkiej miłości amerykańskiego muzyka Jeremiego Campa i jego żony. To także historia o tym, jak wiara i nadzieja pomagają przetrwać największą tragedię. Płacz ze wzruszenia gwarantowany!

d264cm5
d264cm5

Jeremy Camp jest wielką gwiazdą tzw. amerykańskiej chrześcijańskiej muzyki współczesnej. Sprzedaje miliony płyt, a jego koncerty zapełniają stadiony. Gdy poznaje Melissę, zakochuje się w niej z wzajemnością. Wydaje się, że życie nie może być bardziej idealne. Aż do dnia, gdy na zakochanych spada dramatyczna wiadomość. Melissa jest ciężko chora, a szanse na przeżycie są bardzo niewielkie. Mimo starań najlepszych lekarzy, terapia nie przynosi rezultatów. Jeremy i Melissa nie zamierzają się jednak poddać, a sił dodaje im wiara. Czy miłość i moc modlitwy zdołają pokonać śmierć? Czy zakochani odnajdą sens w cierpieniu, które zgotował im los?

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

"Wierzę w Ciebie" to film biograficzny, w którego tworzeniu brał udział sam Jeremy Camp. W rolę muzyka wciela się znany widzom z "Riverdale" KJ Apa, jego żonę Melissę portretuje Britt Robertson (grała m.in. u boku Jennifer Aniston w filmie "Cake").

Za tytułem filmu stoi piosenka, którą napisał Camp:

d264cm5

- Napisałem "I Still Believe" jakieś dwa, może trzy tygodnie po jej śmierci – opowiadał w jednym z wywiadów Jeremy Camp. - Nie chciałem grać na gitarze, nie interesowały mnie żadne występy. Wróciłem do rodzinnego domu w Indianie i borykałem się z depresją i brakiem nadziei. Jedyne, czego pragnąłem, to odcięcia się od wszystkich i wszystkiego. Ale coś mnie wciąż pchało w kierunku gitary. To było silniejsze ode mnie.

Jeremy Camp i KJ Apa

Getty Images
Źródło: Getty Images

Już po pierwszym występie z nową piosenką przed publicznością Camp wiedział, że fakt, iż podzielił się swoją przejmującą historią w ten sposób, wpłynął pozytywnie na słuchających go ludzi. Niewielu potrafiło powstrzymać łzy. Dlatego zdecydował, że chce opowiedzieć historię Melissy.

d264cm5

Za reżyserię filmu odpowiadają bracia Jon i Andrew Erwin, którzy w 2018 stworzyli film "Dotknij nieba". Ze względu na zamknięte kina "Wierzę w Ciebie", tak jak wiele innych filmów, zamiast na wielki ekran trafi od razu na platformę streamingową. W Polsce można go oglądać od piątku 24 kwietnia w serwisie Cineman.pl, Vectra, Player.pl oraz na platformie Cana+ w usłudze Premiery VOD+.

Zobaczcie naszą rozmowę z KJ Apą i Britt Robertson!

d264cm5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d264cm5