Trwa ładowanie...
24-04-2007 11:48

Telewizja E! Entertainment znów w Polsce

Share
Telewizja E! Entertainment znów w Polsce
d3k94sy

Przedstawiciele amerykańskiego kanału rozrywkowy E! Entertainment potwierdzili ponowną chęć ekspansji polskiego rynku.

E! Entertainment dołączył do oferty Cyfrowego Polsatu na początku lutego, jest dostępny w pakiecie familijnym. Kanał był już obecny w naszym kraju pod koniec lat 90. w Wizji TV. Oficjalny powrót stacji na nasz rynek został ogłoszony w czwartek wieczorem.

- Cieszymy się z rozwoju naszej oferty w Europie Wschodniej, która jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków telewizyjnych- tłumaczył Kevin MacLellan, Prezes Comcast Entertainment Group International. – E! Entertainment ma duży potencjał, zaledwie dwumiesięczna obecność na rynku dała mu 16 miejsce wśród kanałów tematycznych - dodał Andrzej Matuszyński, dyrektor marketingu w Cyfrowym Polsacie.

Największa platforma cyfrowa ma wyłączność na satelitarną dystrybucję kanału. Możliwe jednak, że pojawi się on niebawem w sieciach kablowych, szczegóły nie są na razie znane.

E! Entertainment jest zadedykowana wyłącznie międzynarodowym gwiazdom i rozrywce, zawiera wywiady, wiadomości z branży rozrywkowej, programy o modzie i z gatunku reality. Stacja ma również w swojej ofercie relacje z prestiżowych imprez, gal i festiwalów (wręczenie Oskarów czy nagród Grammy).

d3k94sy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3k94sy
d3k94sy