Trwa ładowanie...

Telewizyjna Dwójka odmieniona

Share
Telewizyjna Dwójka odmieniona
d3x76ae

Wojciech Pawlak, który od 1 października oficjalnie obejmie stanowisko dyrektora TVP 2, a od najbliższego poniedziałku do 30 września będzie pełnił obowiązki szefa programu, zapowiada "wielkie zmiany".

"- Przyjmuję ramówkę jesienną, którą zaakceptował zarząd. Wielkich zmian więc już nie będzie. Dopiero ramówka wiosenna będzie stworzona przeze mnie" - mówi Wojciech Pawlak w rozmowie z "Dziennikiem". "- "Dwójka" ma być kanałem kulturalno-rozrywkowym. To ona będzie się ścierać i konkurować z telewizjami komercyjnymi. Rozrywka ma być tym, co będzie wyróżniało TVP 2 - podkreśla nowy dyrektor, który przejął stanowisko po Ninie Terentiew, nazywanej "carycą telewizji".

- Mam nadzieję, że pani Nina pomoże mi przejąć jej dziedzictwo. Na pewno "Dwójka" będzie mniej autorska - przyznaje Pawlak, który wkrótce ma się spotkać z Niną Terentiew, by omówić jego przejście do TVP.

Pawlak szykuje też zmiany personalne, ale na razie nie chce ujawniać szczegółów. Podobnie ma się rzecz z programami. Pewnym jest, iż ogłosi konkurs na duży teleturniej, który mógłby zastąpić "Wielką Grę".

d3x76ae

Podziel się opinią

Share
d3x76ae
d3x76ae