Trwa ładowanie...
13-08-2016 08:04

Thomas Gibson zwolniony z obsady "Zabójczych umysłów"

Thomas Gibson zwolniony z obsady "Zabójczych umysłów"
d3j1gxz
d3j1gxz

Thomas Gibson stracił pracę w "Zabójczych umysłach". Aktor został zwolniony przez telewizję CBS po awanturze, do której doszło pomiędzy nim a producentem serialu.

- Thomas Gibson został zwolniony z obsady "Zabójczych umysłów" - napisano w oficjalnym oświadczeniu ABC Studios i CBS TV Studios, producentów serialu. - Sposób, w jaki jego bohater opuści serial zostanie przedstawiony w późniejszym terminie.

Gibson zagrał w 11 sezonach kryminału. Wcielał się w postać Aarona "Hotcha" Hotchnera, agenta specjalnego FBI, szefa Jednostki Analiz Behawioralnych, prowadzącej śledztwa w sprawach zabójstw i porwań. W serialu ma pojawić się jeszcze tylko w dwóch odcinkach. Jego zwolnienie będzie dużym wyzwaniem dla scenarzystów, którzy muszą błyskawicznie wymyślić fabularne wyjaśnienie dla zniknięcia Hotcha.

d3j1gxz

Sam Gibson również wydał oświadczenie. Napisał w nim: "Kocham "Zabójcze umysły". Przez ostatnie 12 lat włożyłem w ten serial całe swoje serce i duszę. Miałem nadzieję, że zostanę do samego końca, ale to nie będzie już możliwe. Chciałbym podziękować scenarzystom, producentom, aktorom, naszej wspaniałej ekipie i - przede wszystkim - najlepszym fanom, których jakikolwiek serial kiedykolwiek mógłby mieć".

Do awantury, która doprowadziła do zwolnienia, doszło dwa tygodnie temu na planie produkcji. Aktor kopnął producenta. Decyzja zapadła po wewnętrznym dochodzeniu przeprowadzonym przez ABC Studio. Nie był to pierwszy wybuch Gibsona - w 2010 roku pokłócił się z asystentem reżysera. Wówczas sprawa skończyła się wysłaniem gwiazdora na terapię kontroli gniewu. Najwyraźniej nie pomogła.

d3j1gxz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3j1gxz