Trwa ładowanie...
d4bhabo

Titan - Nowa Ziemia

Najnowsze informacje
3.5
(152 głosy)
Oceń:
d4bhabo

"Titan - Nowa Ziemia" to widowiskowy film animowany niepodobny do innych, pełna rozmachu opowieść z gatunku science fiction z rewelacyjnymi efektami specjalnymi i oryginalną ścieżką dźwiękową, na którą składają się utwory gwiazd współczesnej muzyki rockowej.

Jest rok 3028. Ludzie dokonali podboju przestrzeni kosmicznej, ale choć mogą teraz podróżować do najodleglejszych galaktyk, nadal za swój jedyny prawdziwy dom uważają Ziemię. Zyskali nową wolność, ale i nowych wrogów - Drejów, rasę obcych, którzy obawiają się potęgi ludzkiego ducha. Drejowie przypuszczają atak na Ziemię i doprowadzają do jej unicestwienia. Ludziom cudem udaje się uciec wraz z najcenniejszych skarbem, wspaniałym statkiem kosmicznym, któremu nadają nazwę "Titan". Odtąd tułają się po wszechświecie. Są uciekinierami, obywatelami drugiej kategorii, zdanymi na łaskę przedstawicieli obcych cywilizacji. A Drejowie polują na nich bez wytchnienia...
Cale jest zbuntowanym młodym człowiekiem mieszkającym na jednej ze stacji kosmicznych. Żywi urazę do swego ojca, genialnego wynalazcy, który zbudował "Titana". Uważa bowiem, że ojciec złamał daną mu obietnicę i zostawił go własnemu losowi. Sam nie czuje się człowiekiem, a ludzie i ich problemy wydają mu się obce. Cale zmieni się nie do poznania, gdy odkryje, że ojciec zostawił mu pierścień, w którym zakodował mapę wskazującą drogę do "Titana", jedynej nadziei rodzaju ludzkiego. Na pokładzie statku kosmicznego "Walkiria" Cale wyruszy na spotkanie największej przygody swego życia, odkryje prawdę o sobie i powiedzie innych do mitycznego "Nowego Świata" pokonując jednocześnie okrutnych Drejów.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bhabo
d4bhabo
d4bhabo