Trwa ładowanie...
15-09-2006 15:16

Tom Cruise boi się wyzywania od świrów

Tom Cruise boi się wyzywania od świrów
d27t0ff
d27t0ff

Sharon Osbourne uważa, że Tom Cruise nigdy nie przyjmie zaproszenia do jej programu "The Sharon Osbourne Show", ponieważ zdaje sobie sprawę, że gospodyni wyzwałaby go od "świrów".

Żona Ozzy Osbourne'a znana z tego, że bez ogródek mówi to co myśli, chciałaby w swoim programie przeprowadzić wywiad z gwiazdorem "Wojny światów", jednak ten odrzucił jej zaproszenie.

- Tom nie wystąpi w moim programie, bo powiem mu, że jest świrem! - powiedziała 53-letnia Sharon Osbourne. - Woli wziąć udział w programie Michaela Parkinsona, bo wie, że tam będzie bezpieczny i Parkinson przeprowadzi odpowiedni wywiad.

d27t0ff

Michael Parkinson jest gospodarzem talk show w brytyjskiej telewizji i znany jest z prawienia licznych komplementów swoim gościom.

- Patrzę na ludzi z punktu widzenia dojrzałej kobiety - tłumaczy Osbourne. - Nie szukam taniej sensacji i nie zadaję trudnych pytań. Zadaję dziwaczne pytania.

Osbourne wyjawiła, że ma w planach również zaproszenie Mela Gibsona. Chce mu bowiem dać odpowiednią reprymendę za niedawną awanturę jaką wywołał podczas aresztowania i uwagi antysemickie jakie wówczas poczynił. Do tej pory gwiazda gościła w swoim show Nelly Furtardo i Davida Hasselhoffa.

d27t0ff
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27t0ff