Trwa ładowanie...
divhd30
14-09-2006 10:07

Tom Hanks upokarzał żonę

divhd30
divhd30

Autor biografii Toma Hanksa, David Gardner dotarł do dokumentów sądowych, w których była żona oskarża Hanksa o prześladowanie i próbę zniszczenia kariery.

W "The Tom Hanks Enigma" znalazł się cytat z papierów rozwodowych Susan Dillingham, w którym opisuje ona zachowanie Hanksa: "Mąż przez ostatnie 90 dni stale mnie upokarzał i obrażał. To było dla mnie źródłem ogromnego stresu emocjonalnego."

Aktorka żądała zakazu zbliżania się dla byłego męża, natomiast Hanks w odpowiedzi zarzucił jej, że opóźniała celowo proces rozwodowy, aby wywalczyć niekorzystny dla niego wyrok. Sprawa ciągnęła się przez trzy lata od 1985 roku.

Dillingham, która używała pseudonimu artystycznego Samantha Lewes, zmarła w 2002 roku na raka kości. Para znała się jeszcze ze szkolnych lat. Na ślubnym kobiercu stanęli po narodzinach ich syna Colina. Problemy zaczęły się, gdy Hanks zaczął robić karierę dzięki takim filmom jak "Plusk" z 1984 roku, natomiast kariera Dillingham stanęła w miejscu.

- Tom spędzał w domu coraz mniej czasu - skomentował sytuację Gardner w swojej książce. - Z dwójką dzieci i mężem, którego wciąż wyjeżdżał na długie okresy czasu, trudno jej było znaleźć pracę.

Hanks jest od 1988 roku żonaty z Ritą Wilson. Mają dwójkę dzieci.

divhd30
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
divhd30