Trwa ładowanie...
d2wb8m2

Transformersi zarobili miliard

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Transformersi zarobili miliard
d2wb8m2

Film "Transformers: Wiek zagłady" Michaela Baya zarobił na całym świecie ponad miliard dolarów.

Film, który ciągle jest w kinach powtórzył osiągniecie obrazu "Transformers 3", któremu także udało się przekroczyć barierę miliarda dolarów. Tym razem jednak producenci sporo zawdzięczają Chińczykom, którzy masowo ruszyli do kin ustanawiając zresztą rekord - film zarobił 300 milionów dolarów. 241 milionów dołożyli Amerykanie a resztę kinomani z pozostałych krajów.

Reżyser oraz szefowie Paramount Pictures dołożyli wszelkich starań, by ich sensacja spodobała się Chińczykom. Spora część akcji rozgrywa się w Hongkongu. W jednej z głównych ról kobiecych wystąpiła Li Bingbing. W realizację zaangażowane były również chińskie firmy. Akcja nowych "Transformersów" rozgrywa się cztery lata po ataku na Chicago, który przedstawiono w trzeciej odsłonie cyklu.

d2wb8m2

Fabuła koncentruje się na grupie potężnych biznesmenów i naukowców, którzy próbują korzystać z wiedzy nabytej z poprzednich konfrontacji z Transformersami i poszerzać granice własnej kontroli, podczas gdy Ziemi zagraża kolejny najazd. Poza Li Bingbing w filmie grają Mark Wahlberg, Jack Reynor, Nicola Peltz, Stanley Tucci, Kelsey Grammer i Sophia Myles.

Wytwórnia Paramount na pewno zdecyduje się na realizację kolejnych części - w tym tygodniu podpisano umowę z firma producencką Michaela Baya na kolejne trzy lata.

d2wb8m2

Podziel się opinią

Share

d2wb8m2

d2wb8m2