Trwa ładowanie...
20-09-2006 11:20

Tryumf 'S@motności w sieci'

Tryumf 'S@motności w sieci'
d21grq3
d21grq3

133 tysiące widzów obejrzało już film "Samotność w sieci", który na ekrany polskich kin wszedł w ub. piątek. To trzeci wynik "otwarcia" pośród wszystkich filmów wprowadzonych na ekrany polskich kin w ciągu ostatniego półrocza - poinformował dystrybutor filmu.

Film nie został doceniony przez jury tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i nie znalazł się wśród obrazów nagrodzonych.

Doceniła go jednak publiczność - frekwencja po pierwszym weekendzie wyświetlania była dziesięciokrotnie wyższa od frekwencji filmu, który zwyciężył podczas gdyńskiego festiwalu ("Plac Zbawiciela")
.

Na razie od "Samotności w sieci" lepszą oglądalność w pierwszych dniach wyświetlania miały dwa filmy zagraniczne: "Piraci z Karaibów" (ponad 233 tys. widzów) oraz "Kod da Vinci" (ponad 341 tys.).

d21grq3

Dystrybutor filmu przewiduje, że końcowa frekwencja na filmie "Samotność w sieci" w kinach może przekroczyć pół miliona widzów. Jeśli film faktycznie osiągnie taką oglądalność - znajdzie się w pierwszej dziesiątce największych przebojów wprowadzonych do kin w tym roku.

"Samotność w sieci" jest adaptacją powieści Janusza L. Wiśniewskiego pod tym samym tytułem, dokonaną przez niego samego, przy współudziale reżysera Witolda Adamka. To kultowa już opowieść o miłości w wirtualnym świecie i życiu współczesnego człowieka, który otoczony nowoczesną techniką, tęskni jednak za prawdziwym uczuciem.

d21grq3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21grq3