Trwa ładowanie...
01-08-2014 12:33

Twin Shadow wydaje nową płytę

Twin Shadow wydaje nową płytę
d27v0ej
d27v0ej

Twin Shadow ogłosił, że jego trzeci album ukaże się w październiku.

W ostatnich miesiącach George Lewis Jr., jak naprawdę nazywa się Twin Shadow, skupił się głównie na serii "Under The Cvrs", w ramach której publikuje przeróbki znanych utworów. Wokalista wziął na warsztat m.in. "With or Without You" U2, "Perfect Day" Lou Reeda, "I'm Not In Love" 10CC, "I'm on Fire" Bruce'a Springsteena, "Silent All These Years" Tori Amos, "Cupid" 112, "There Is A Light That Never Goes Out" The Smiths oraz "Thea" Goldfrapp.

Teraz okazało się, że muzyk w tym czasie nagrywał też nową płytę, na której znajdą się zaprezentowana już w kwietniu piosenka "To The Top" oraz zupełnie nowe nagranie "Locked and Loaded". Trzeci krążek Twin Shadowa powinien ukazać się w październiku. Muzyk opowiedział o swoich planach oraz zagrał kawałki z nadchodzącego wydawnictwa w jednym z odcinków radiowej serii "Comedy Bang! Bang!". Z utworami "Locked and Loaded" (1:01:45) oraz "To The Top" (1:36:44) można zapoznać się pod tym adresem.

Twin Shadow zadebiutował w 2010 roku w wytwórni 4AD płytą "Forget". Dyskografię muzyka zamyka longplay "Confess" z lipca 2012 roku.

d27v0ej
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27v0ej