Trwa ładowanie...
d2u8r79

Underworld: Przebudzenie

Najnowsze informacje
3.4
(52 głosy)
Oceń:
3
1
d2u8r79

"Underworld: Przebudzenie", czwarta i najbardziej spektakularna część popularnej sagi, przenosi akcję na zupełnie nowy poziom. Tym razem legendarna wojowniczka Selene (Kate Beckinsale) musi stawić czoła najpotężniejszemu przeciwnikowi, z jakim miała do tej pory do czynienia. Odkrywa także szokującą tajemnicę, która odmieni wszystko, o co kiedykolwiek walczyła.

Od czasu, kiedy Selene i jej kochanek – półczłowiek półLykan – Michael, pokonali wampira Eldera Marcusa w filmie "Underworld Evolution" minęło 15 lat. W międzyczasie, rodzaj ludzki odkrył istnienie klanów Wampirów i Lykanów i wypowiedział im wojnę, tępiąc oba gatunki. Selene, pojmana podczas walk, budzi się po prawie dekadzie w strzeżonym laboratorium korporacji Antigen zajmującej się opracowywaniem szczepionki przeciwko wirusom, które przyczyniły się do powstania Wampirów i Lykanów...

Selene jest wstrząśnięta, kiedy odkrywa, że Michael nie żyje, co więcej, dowiaduje się, że przebywając w stanie hibernacji urodziła córkę Eve (India Eisley). Poszukując schronienia dla siebie i swojego dziecka, Selene odkrywa świat, w którym jej kiedyś dumni ludzie prawie wyginęli, a kilku z tych, którzy przetrwali zeszło do podziemia. Odrzucona przez pozostałe klany, Selene otrzymuje wsparcie młodego wampira Davida (Theo James), i wspólnie prowadzą krwawą vendettę przeciwko Antigen. Tym razem jednak nawet Selene wydaje się być bezradna w obliczu najbrutalniejszego przeciwnika w historii sagi Underworld – genetycznie zmodyfikowanego uber-Lykana.

W filmie Underworld: Przebudzenie występują: Kate Beckinsale (Underworld, Aviator), Stephen Rea (V for Vendetta, Gra pozorów), Michael Ealy (Siedem dusz), Theo James (Poznasz przystojnego bruneta), India Eisley (The Secret Life of an American Teenager) oraz Charles Dance (Gra o tron, Obcy 3).

Underworld: Przebudzenie
Tytuł oryginalny

Underworld: Awakening

Gatunek

fantasy, akcji, horror

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2012

Data światowej premiery

20.01.2012

Czas trwania

88 min.

Obsada

Podziel się opinią

3
1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u8r79
d2u8r79
d2u8r79