Trwa ładowanie...

"Venom 2": Wiemy, kto zagra główną rolę i wyreżyseruje film

“Venom 2” stanie się faktem. Film zostanie wyreżyserowany przez Andy Serkisa, twórcy m.in. "Mowgliego" dla Netfliksa.

Share
"Venom 2": Wiemy, kto zagra główną rolę i wyreżyseruje film
Źródło: Youtube.com
d4laxip

"Venom 2" zostanie wyreżyserowany przez Andy Serkisa

Andy Serkis został oficjalnie potwierdzony jako reżyser "Venoma 2". Obecnie zbiera on wiedzę na temat jednego z antagonistów komiksowego Spidermana. Opublikował również zdjęcie na swoich mediach społecznościowych, na którym Serkis pozuje z egzemplarzem komiksu "Venom: Lethal Protector #6". Na bazie tego tomu powstała fabuła dla Rubena Fleischera, czyli twórcy pierwszego filmowego "Venoma".

Komiks, tak jak film, opowiada o Eddiem Brocku i Venomie, którzy przenoszą się z Nowego Jorku do San Francisco. Postać zmienia się z czarnego charakteru w antybohatera, który walczy z innymi symbiotami. Fabuła "Venoma 2" prawdopodobnie opowie o klasycznym pojedynku między "dobrym" Venomem i kompletnie psychopatycznym Carnage'em. Tego drugiego ma zagrać Woody Harrelson.

d4laxip

Andy Serkis na swoim koncie ma m.in. rolę Golluma w trylogii "Władcy Pierścieni", Cezara w ostatnich "Planetach małp", a także Snoke'a w nowych "Gwiezdnych Wojnach". Oprócz tego mogliście zobaczyć go w filmach Marvela (Ulysses Klaue w "Czarnej Panterze" czy "Czasie Ultrona") czy w "Prestiżu" Nolana (Alley, pomocnik Tesli aka Davida Bowiego).

Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w listopadzie 2019 r. Scenariusz napisany został przez Kelly Marcel, a w rolach głównych wystąpią Tom Hardy, Michelle Williams oraz Woody Harrelson.

d4laxip

Podziel się opinią

Share
d4laxip
d4laxip