Trwa ładowanie...

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" dostępny na Netfliksie!

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" miało być najbardziej wyczekiwaną premierą 2020 roku. Pierwszy polski slasher z najgorętszymi nazwiskami w obsadzie miał wejść do kin 13 marca. Dystrybutorowi plany pokrzyżowała pandemia. Jednak film od piątku będzie dostępny na Netfliksie.

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" dostępny na Netfliksie!Źródło: Materiały prasowe
d3e036j

Teraz, gdy ze względu na rozprzestrzeniającego się wirusa, zamknięto wszystkie kina i odwołano premiery, przemysł filmowy przeżywa bardzo trudny czas.

- Z uwagi na sytuację kryzysową oraz coraz bardziej nasilające się działania prewencyjne podejmowane przez rząd, wraz z producentem Akson Studio podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery kinowej filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" - powiedział nam dystrybutor filmu.

Teraz dowiadujemy się, że "W lesie dziś nie zaśnie nikt" jest dostępny na platformie Netflix od piątku 20 marca, od godziny 9:00.

d3e036j

- Oddajemy pierwszy polski slasher w ręce publiczności. Cieszymy się, że premiera odbędzie się na Netflix, i że już teraz możemy zaprezentować film widzom! Dla nas twórców to wyjątkowy moment, na który czekaliśmy od dawna - podaje producent w swoim oświadczeniu.

Slasher jest specyficznym rodzajem horrowu, gdzie z minuty na minutę ginie coraz więcej bohaterów, w coraz to dziwniejszych, mroczniejszych, bardziej makabrycznych okolicznościach.

Dziennikarz Wirtualnej Polski, Grzegorz Kłos, w swojej recenzji pisze:

"Film Kowalskiego trzyma tempo, ma wyrazistych bohaterów, którym chce się kibicować (albo i nie), i co najważniejsze - jest znakomicie zrealizowany. Clou programu, czyli efekty specjalne i charakteryzacja, to najwyższa półka, a bestialstwo i inwencja scen gore miło zaskoczy niejednego fana takich atrakcji. W konsekwencji dostajemy rasowy, krwawy jak cholera, ale i trzymający w napięciu horror. Tyle i aż tyle."

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" to niejedyny wyczekiwany polski tytuł dostępny w sieci. "Hejter" Jana Komasy, który swoją kinową premierę miał na tydzień przed zamknięciem kin i zdążył zebrać wiele dobrych recenzji, jest dostępny na platformie player.pl.

Przypominamy, że Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) oraz władze państwowe namawiają do pozostania w domach i unikania kontaktów. To pozwoli zastopować rozprzestrzenianie się koronawirusa i nie dopuści do kryzysu Służby Zdrowia. Najnowsze sprawdzone informacje na temat pandemii znajdziesz tutaj.

d3e036j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3e036j