Trwa ładowanie...
26-05-2006 17:29

Weekend w TV, czyli co warto zobaczyć

Weekend w TV, czyli co warto zobaczyć
d4dz2bn
d4dz2bn

Nadchodzący weekend zbiega się z przyjazdem do polski papieża Benedykta XVI. Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że wizyta ta mocno wpłynęła na proponowane przez telewizję filmy.

Zdecydowanie zrezygnowano z dobrych filmów akcji zastępując je ‘gniotami’ klasy B których oglądalność będzie pewnie jeszcze niższa niż zazwyczaj. Całe szczęście, filmy o bardziej stonowanej tematyce uznano za nadające się do emisji. To dzięki nim mamy w tym tygodniu co polecać.

Mamy dla was 14. pozycji, z pośród których trzy zobaczyć będą mogli jedynie abonenci HBO i Canal+. Polecamy Wam jeden wyjątkowy zjazd maturzystów, kończącą się skandalem biografię oraz historię pewnego więziennego pojedynku charakterów. Nie lada gratka spotka w ten weekend również miłośników kina z dalekiego wschodu. Emitowane będą aż trzy filmy azjatyckie, a wśród nich jeden klasyk i jeden hit z 2003 roku.

Gwiazdami tego tygodniowego telewizyjnego weekendu będą: Gérard Depardieu, Uma Thurman, Tim Roth, John Travolta, Clint Eastwood, Gene Hackman oraz podwójnie Ed Harris. Nie zabraknie również Roberta Redforda, Anthony’ego Hopkinsa, George’a Clooneya oraz rzadko widzianego na dużym ekranie znanego z serialu ‘Rodzina Soprano’ Jamesa Gandolfiniego.
POZNAJ NAJCIEKASZE, FILMOWO-TELEWIZYJNE PROPOZYCJE TEGO WEEKENDU

d4dz2bn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dz2bn