Trwa ładowanie...

Więcej tatusiów, więcej problemów. Obejrzyj polski fragment komedii "Co wiecie o swoich dziadkach?" [WIDEO]

Familijna komedia świąteczna "Co wiecie o swoich dziadkach?" trafi do kin już 1 grudnia. Tymczasem mamy dla was fragment z polskim dubbingiem, w którym Will Ferrell pokazuje, jak NIE należy ścinać bożonarodzeniowej choinki. Obejrzyjcie i zapamiętajcie tę komiczną lekcję.

Share
d23rgie

Dusty (Mark Wahlberg) i Brad (Will Ferrelll) to – kolejno – ojciec i ojczym. Wspólnie postanawiają, że tegoroczne Boże Narodzenie będzie pięknym rodzinnym czasem, czymś, co Amerykanie nazywają "perfect Christmas". Dusty i Brad od niedawna żyją w zgodzie, a wspólne, rodzinne święta mają być ukoronowaniem nowego porządku. Wszystko jednak zamienia się chaos, gdy na święta przybywają ojcowie Dusty’ego i Brada – oldschoolowy macho (Mel Gibson) i afektowany, nadwrażliwy, pełen emocji dziadziuś (John Lithgow).

W filmie zobaczymy także Lindę Caredlloni, supermodelkę Alessandrę Ambrosio i Johna Cenę.

- Całość dzieje się podczas Świąt Bożego Narodzenia, ponieważ to zazwyczaj niełatwy czas dla rodzin, sprawa skomplikowana organizacyjnie – kto, kiedy przyjedzie, ale i emocjonalnie – na wierzch wychodzą stare rany, nieporozumienia – opowiada Sean Anders, scenarzysta i reżyser filmu – Konflikt i sytuacje komiczne są więc niejako naturalne.

d23rgie

To nie pierwsza współpraca Willa Ferrella i Marka Wahlberga. Wcześniej obaj zagrali w komediach "Tata kontra tata" oraz "Policja zastępcza". – Kocham pracować z Markiem – mówi Ferrell – To wspaniała sytuacja, kiedy znasz się z kimś tak dobrze i ufasz mu.

"Co wiecie o swoich dziadkach?" w kinach od 1 grudnia.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d23rgie

Podziel się opinią

Share
d23rgie
d23rgie