Trwa ładowanie...
21-09-2015 10:40

Wielkie otwarcie kina Helios w Sukcesji

Wielkie otwarcie kina Helios w SukcesjiŹródło: helios.pl
d5x3va3
d5x3va3

25 września mieszkańcy Łodzi będą mogli poznać nową jakość kina z Heliosem. Nowy obiekt, posiadający 9 najnowocześniejszych sal z blisko 2000 najwygodniejszych miejsc, zostanie otwarty w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja.

Przy tej okazji Helios przygotował wiele propozycji dla Widzów, którzy odwiedzą najnowsze kino sieci i wezmą udział w filmowej zabawie podczas pierwszego weekendu jego funkcjonowania. W licznych konkursach będzie można wygrać mnóstwo atrakcyjnych nagród kulturalnych, a w konkursie głównym - karnet do kina!

Już w pierwszym okresie działalności Heliosa w Łodzi obejrzeć będzie można najnowsze filmy rodzimego oraz światowego kina. W repertuarze znajdą się premierowe hity: „Karbala”, „Król życia” czy „Sicario”, propozycje dla najmłodszych: „Klub włóczykijów” czy znakomite hity w 3D takie jak: “Więzień labiryntu: Próby ognia” lub „Marsjanin”.

Poza regularnym repertuarem w łódzkim kinie Widzowie będą mogli wziąć udział w seansach specjalnych takich jak: Kino Kobiet (eventy połączone z projekcją filmową tylko dla Pań), Nocne Maratony Filmowe (oferta filmowa dla „nocnych marków”) czy spotkaniach w ramach Kina na Temat, kierowanych do młodzieży oraz Helios dla Dzieci z Filmowymi Porankami ze Scooby-Doo!

Kino Helios w CHR Sukcesja to nie tylko najwyższej klasy dźwięk Dolby Atmos, czy filmy w rozdzielczości 4K. W łódzkim kinie Helios zawita także technologia DepthQ i srebrne ekrany - dynamicznie zyskująca na popularności nowość. Wysoki poziom komfortu Widzów zapewnią lekkie, niestandardowe okulary 3D. Po ich zakupie Widz będzie mógł wziąć je do domu i wykorzystać z nich przy następnych wizytach w kinie!

d5x3va3

Do zobaczenia!

d5x3va3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5x3va3