Trwa ładowanie...
d34fr0d
Aktualności

"Władca pierścieni": Gandalf oprowadza po Nowej Zelandii

Taka podróż to marzenie niejednego kinomaniaka i fana twórczości Tolkiena - zobaczyć Śródziemie na własne oczy. Teraz to możliwe nawet bez wychodzenia z domu, bo znalazł się zapaleniec, który przemierzył Nową Zelandię w stroju Gandalfa i uwiecznił to na swoich zdjęciach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Władca pierścieni": Gandalf oprowadza po Nowej Zelandii
(Instagram.com)
d34fr0d

Akhil Suhas samotnie wyruszył na sześciomiesięczną podróż, podczas której przemierzył 15 000 kilometrów Nowej Zelandii. Niewątpliwie nie chciał jednak, żeby pamiątką po jego wyprawie były zwykłe zdjęcia zapierających dech widoków. Do stworzenia wyjątkowej sesji zainspirował się oglądając "Władcę pierścieni" i wpadł na pomysł #GandalftheGuide.

Trudno się dziwić, że nie mógł się oprzeć robieniu zdjęć w takiej konwencji. W końcu to w Nowej Zelandii nagrywano ekranizację kultowej tryloigii i „Hobbita”, a niemal każde miejsce wygląda jak plan zdjęciowy.

- Podróżowałem sam, ale chciałem, by na zdjęciach był Gandalf. Próbowałem posłużyć się statywem i samowyzwalaczem, ale nie zawsze mi wychodziło. Zacząłem więc prosić napotkane osoby, by pozowały w jego stroju. Na szczęście się zgadzały. W końcu, kto nie chciałby założyć stroju Gandalfa? – opowiadał na łamach portalu mashable.com.

d34fr0d

Pozostaje tylko powiedzieć – kto nie chciałby zwiedzać takich miejsc z Gandalfem? Zobaczcie kilka niesamowitych zdjęć!

Instagram.com
Instagram.com
Instagram.com

Zobacz także: Hobbit: Bitwa Pięciu Armii (2014)

d34fr0d

Podziel się opinią

Share

d34fr0d

d34fr0d