Trwa ładowanie...
21-09-2009 04:03

Woody'ego Allena kręci Rio de Janeiro

Woody'ego Allena kręci Rio de JaneiroŹródło: AP
d2en99d
d2en99d

Wygląda na to, iż Woody Allen na dobre opuścił ukochany Nowy Jork.

Amerykański reżyser ostatnio coraz rzadziej kręci w ojczyźnie. "Wszystko gra", "Scoop - Gorący temat", "Sen Kasandry" i jego najnowszy projekt powstały w Londynie. "Vicky Cristina Barcelona" jak sam tytuł wskazuje w hiszpańskiej metropolii. Wygląda na to, że komedia romantyczna "Jakby nie było" to tylko sentymentalny powrót do Nowego Jorku, gdyż następny film Woody Allen zamierza zrealizować w Brazylii. Produkcja planowana jest na 2011 rok, tuż po tym jak artysta opuści stolicę Anglii.

Przy projekcie z Allenem współpracować będą brazylijskie studia Conspiração i 02. Produkcją zajmują się stali współpracownicy artysty Stephen Tenenbaum i Letty Aronson. Na razie trwają negocjacje.

Jeśli producenci będą zadowoleni z lokalnych plenerów i oferowanych warunków, Allen najprawdopodobniej zaprosi do współpracy tamtejsze gwiazdy, wśród których brylują Alice Braga, jej cotka Sônia oray Rodrigo Santoro i Denise Dumont. Amerykański reżyser zachwycony jest również kreacjami José Wilkera oraz Fernande Torresa.

d2en99d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2en99d