Trwa ładowanie...
d2wsf81

Wredne dziewczyny 2

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d2wsf81
film.wp.pl
Źródło: film.wp.pl

Wredne dziewczyny 2 to amerykańska komedia, przedstawiająca życie i problemy współczesnej młodzieży. Film łączy losy kilku bohaterów szkoły średniej, by na ich przykładzie uwidocznić mechanizmy rządzące w obecnym świecie.

To jest przede wszystkim walka o pozycję w grupie, gdzie, pół żartem pół serio, wszystkie chwyty są dozwolone.

Wredne dziewczyny 2 - opis

Główna bohaterka filmu Wredne dziewczyny 2, Jo (Meaghan Martin), przeprowadza się z ojcem do Illinois i rozpoczyna nauke w tatmtejszym liceum, gdzie poznaje Mandii (Maiara Walsh), Chastity (Claire Holt), Hope (Nicole Gale Anderson) oraz wyobcowaną i nielubianą dziewczynę z bogatego domu Abby (Jennifer Stone).

Wredne dziewczyny 2 - fabuła

Nastolatka szybko dostrzega, że nowe koleżanki są wyrachowane, a popularność w szkole jest dla nich najważniejsza. Ojciec Abby proponuje, by Jo zaprzyjaźniła sie z jego córką, a w zamian opłaci jej dalszą naukę. Dziewczyna przyjmuje propozycję wiedząc, że ojciec mechanik nie będzie w stanie opłacić jej w przyszłości studiów na uniwersytecie. Z czasem jednak znajomość z Abby, która miała być tylko układem, przeradza się w prawdziwą przyjaźń. Nastolatki łączą siły i postanawiają zdobyć popularność w szkole. Droga do sławy nie jest łatwa, żeby zdobyć popularność muszą najpierw pozbyć się swoich rywalek.

Wredne dziewczyny 2 - sequel

Wredne dziewczyny 2 (2011) to sequel do filmu Wredne dziewczyny, amerykańskiej komedii z 2004 roku.

Wredne dziewczyny 2
Tytuł oryginalny

Mean Girls 2

Gatunek

komedia

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

23.01.2011

Data polskiej premiery

23.01.2011

Czas trwania

95 min.

Reżyser
Operator
Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wsf81
d2wsf81
d2wsf81