Trwa ładowanie...
dn1p66m

Wskakuj!

Najnowsze informacje
3.1
(86 głosów)
Oceń:
1
dn1p66m

Emanując energią, całkiem nową ścieżką muzyczną i turniejem Double Dutch popularny film Disney Channel "Wskakuj!" po raz pierwszy pojawia się na DVD. Co więcej, masz teraz okazję obejrzeć wyjątkowe, nigdy wcześniej nie pokazywane dodatki specjalne, które sprawią, że podskoczysz wysoko!

Chcąc spełnić marzenie ojca, nastolatek z Brooklynu Izzy Daniels (Corbin Bleu, High School Musical) trenuje, by zostać mistrzem boksu. Zaintrygowany postawą i innowacyjnymi ruchami, które pokazała mu sąsiadka Mary (Keke Palmer), chłopak decyduje się dołączyć, jako czwarta osoba w drużynie, do niezwykłego konkursu skakania na linie Double Dutch. Ujawniając swoje zdolności i prawdziwe powołanie, Izzy odkrywa, że najważniejsze w życiu jest podążanie za głosem serca. Nie wszyscy jednak popierają jego nową pasję...

Zobacz wszystkich swoich ulubieńców, jedyny, niepowtarzalny turniej Double Dutch i posłuchaj najnowszej muzyki, przy której nogi same skłaniają się do skoków! Podążaj za marzeniami i już ciesz się wyjątkową Freestylową Edycjią filmu Wskakuj!

Wskakuj!
Tytuł oryginalny

Jump In!

Gatunek

familijny, muzyczny

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2008

Czas trwania

81 min.

Obsada

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dn1p66m
dn1p66m
dn1p66m