Trwa ładowanie...

Wygraj zaproszenie i pojedź z nami na plan filmowy

Share
Wygraj zaproszenie i pojedź z nami na plan filmowy
d3hy6tg

W Warszawie trwają właśnie zdjęcie do walentynkowej propozycji twórców "Nigdy w życiu!" oraz "Tylko mnie kochaj", czyli <a href="https://film.wp.pl/ryszard-zatorski-6031904774251137c">Ryszarda Zatorskiego</a> i <a href="https://msp.money.pl/wiadomosci/poradniki/artykul/spolki-8211;-rodzaje-wady-i-zalety,135,0,2415751.html">spółki</a>. Kolejny film pod roboczym tytułem <a href="h,1,id,25820,film.html" rel="nofollow">Dlaczego nie</a> opowiadać będzie losy Kopciuszka, którego odkryje i pokocha Książę. Scenariusz iście bajkowy. To ostatni moment, by <a href="id,130,konkurs.html" rel="nofollow">wygrać zaproszenie</a> na plan zdjęciowy, by podejrzeć pracę m.in. <a href="https://film.wp.pl/maciej-zakoscielny-6030986728981633c">Macieja Zakościelnego</a>.

W rolach głównych zobaczymy ulubionego amanta IV Rzeczpospolitej, czyli Macieja Zakościelnego oraz wzrastającą gwiazdę polskiego aktorstwa, Annę Cieślak. Aktorów do ról głównych w filmie wybrali m.in. Internauci Wirtualnej Polski

Producent filmu, firma MTL Max Film oraz patron medialny filmu, czyli Wirtualna Polska chcieliby zaprosić Was na plan zdjęciowy filmu. By takie zaproszenie otrzymać wystarczy rozwiązać nasze zadanie – inne dla Pań, inne dla Panów.

Zapraszamy zatem na stronę konkursu, na którą dostaniesz się po zalogowaniu do poczty WP. W odpowiednim oknie wpisz swoją oryginalna opowieść i spraw, byśmy to właśnie Ciebie wybrali.

Plan zdjęciowy będzie miał miejsce w Warszawie. Producent filmu zapewni Wam przejazd z dworca Centralnego na miejsce zdjęć. Do Stolicy będziecie musieli dotrzeć na koszt własny.

Jeżeli zatem jesteś zdecydowany zobaczyć plan zdjęciowy filmu Dlaczego nie od środka – nie wahaj się wysłać do nas swoje zgłoszenie. Świat filmu czeka!

Zakończenie konkursu już w poniedziałek, 28 sierpnia.

d3hy6tg

Podziel się opinią

Share
d3hy6tg
d3hy6tg