Trwa ładowanie...
d3o7xds
Megafon.pl
Aktualności

Wzruszony Johnny Depp odbiera People's Choice Awards

Johnny Depp był wyraźnie poruszony, odbierając nagrodę People's Choice. Gwiazdor "Piratów z Karaibów" dziękował fanom za wsparcie podczas trudnych chwil związanych z rozwodem z Amber Heard.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Johnny Depp i Amber Heard
Johnny Depp i Amber Heard (ONS.pl)
d3o7xds

Aktor został wyróżniony tytułem Ulubiona filmowa ikona. Nagrodę odebrał osobiście z rąk Jady Pinkett Smith.

- Jestem tu tylko z jednego powodu, z powodu ludzi - powiedział w przemowie. - W dobrych i złych chwilach, byliście ze mną i ufaliście mi. Jestem wdzięczny, że ponownie mnie tu zaprosiliście i bardzo to doceniam. Nie macie pojęcia, jakie to dla mnie ważne. Jestem poruszony waszą dobrocią. Cieszę się, że mogę być tu z wami i podziękować wam. Doskonale wiemy, że gdyby nie wy, na pewno bym tu nie stał.

Burzliwy rozwód Deppa i Heard został sfinalizowany zaledwie 5 dni wcześniej. Małżeństwo aktorów trwało zaledwie 15 miesięcy, chociaż para była ze sobą znacznie dłużej. Poznali się w roku 2009 na planie filmu "Dziennik zakrapiany rumem". Romans przyczynił się do rozstania Deppa i Vanessy Paradis, z którą gwiazdor doczekał się dzieci.

d3o7xds

Johnny Depp ostatnio zagrał w obrazach "Alicja po drugiej stronie lustra" i "Piraci z Karaibów 5". Potwierdził ponadto udział w obrazie "Murder on the Orient Express", sequelu produkcji produkcji "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" oraz serialu "LAbyrinth" o zabójstwach Tupaca i Notorious-a B.I.G.-a.

d3o7xds

Podziel się opinią

Share
d3o7xds
d3o7xds